0850 000 00 00
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Yakacık Yeni Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Yakacık Yeni Mahallesi öncelikli olmak üzere, Anadolu yakasına Kalorifer Temizleme, kombi tesisatı bakım ve tamir hizmeti verilmektedir.


Yakacık Yeni Mahallesi Petek Temizleme
Yakacık Yeni Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Yakacık Yeni Mahallesi Kombi Petek Temizliği

Kartal Yakacık Yeni Mahallesi öncelikli olmak üzere, sadece Anadolu yakasına radyatör temizlikleri, kalorifer tesisatı bakım ve onarım hizmeti sunulur. Petek temizliği, en uygun fiyatlar ve teknolojik cihazlar ile yapılır.

Yakacık Yeni Mahallesi Kombi Petek Temizleme yapan uzman tesisat ustalarımız, radyatör temizleme kimyasalı ve petek temizleme makineleri ile ısınmayan petekleri, en kısa süre de eski haline getirmektedir.

Isınma sorunu olan ev ve iş yerlerinde sadece petek veya tesisat temizliği yaparak çözüm sunamaz! Uzman tesisat ekibimiz, peteklerin neden ısınmadığı ile ilgili sorunu çözmek için, tüm tesisatı olası sorunlar için analiz eder.

Kalorifer peteklerinin yanlış bağlanması, kombi tesisat borularında tıkanıklık oluşması, tortu ve kireçlenme gibi durumları anlamak için, çeşitli cihaz ile analiz eder.

Bazı ev ve ofislere kombi tesisatının doğru olarak çekilmemiş olması, peteklerde ısı kaybına neden olur. Yakacık Yeni Mahallesi Kombi Petek Temizleme hizmeti veren personelimiz, sıcak suyun kombiden çıkış yapıp, tesisat borularından peteklere gelene kadar olan zamanda, bütün olumsuz sonuçları ortaya çıkaracak bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Yakacık Yeni Mahallesi Petek Temizliği Fiyatı

Yakacık Yeni Mahallesi Kalorifer Petek Temizleme Fiyatları
Daire TipiPetek AdediFiyat
1+1 Daire4 Adet100 TL
2+1 Daire6 Adet150 TL
3+1 Daire8 Adet200 TL
Müstakil Ev10 Adet250 TL
Villa12 Adet300 TL
Residence12 Adet300 TL
Kalorifer Petek Temizleme Fiyatları,İstanbul Anadolu Yakası için belirlenmiştir.

Yukarıda verilen petek temizliği fiyatları, modellere göre değişebilmektedir. Firmamızla iletişime geçilerek, detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Firmamız, kombi ve kalorifer petek temizliği alanında tecrübeli ekibi ile ev ve ofislerde yaşanan ısınmama sorunlarına en temelden çözüm üreterek, ilerleyen süreçte oluşabilecek aksaklıkların bir daha yaşanmasını sağlamaya yönelik gerekli tedbirleri alır.

Hizmetlerimizin arasında sadece petek temizliği ile kalmayıp, komple kalorifer tesisatında oluşabilecek arızaları tespit ediyor, tıkanmış olan kalorifer tesisatında ki alanları açıyoruz.

Kartal Yakacık Yeni Mahallesinde Petek Temizliği hizmetlerinde, en dayanıklı ürünleri ve çalışmalarını bilinçli olarak uyguladığımızdan dolayı, ileri süreçte olabilecek hatalara karşı önlem alıyoruz. Kartal Yakacık Yeni Mahallesi Petek Temizleme ekibi, alanında deneyimli olduğundan ötürü, kullanıcı kaynaklı problemleri en aza indirerek sorunları en kısa zamanda çözüyoruz.

Firmamızda çalışan personeller, çalışmalarını öz güven ile yaptığından dolayı, müşterilerimizi daima memnun bırakmıştır.

Yakacık Yeni Mahallesi Petek ve Radyatör Temizliği Hizmeti

Ev, iş yeri ve ya da ofislerde her türlü petek, kalorifer ve kombi tesisatında oluşabilecek sorunlarda, firmamıza telefon numaranızdan bize ulaşabilirsiniz. İleri tarihli servis almak isterseniz, Servis Talep Formunu kullanarak, randevu alabilirsiniz.

Yakacık Yeni Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler