0850 000 00 00
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Topselvi Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Topselvi Mahallesi öncelikli olmak üzere, Anadolu yakasına Radyatör Temizleme, kombi tesisatı bakım ve servis hizmeti sağlanır.


Topselvi Mahallesi Petek Temizleme
Topselvi Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Topselvi Mahallesi Petek ve Radyatör Temizliği

Kartal Topselvi Mahallesi başta olmak üzere, sadece Anadolu yakasına petek, radyatör temizlik işlemi, kombi tesisatı bakım ve tıkanıklığı açma hizmeti yapılır. Petek temizliği, en uygun fiyatlar ve son teknolojik yıkama robotları ile yapılır.

Topselvi Mahallesi Kombi Petek Temizleme yapan tecrübeli ekibimiz, radyatör temizleme kimyasalı ve petek temizleme makineleri ile ısınmayan petekleri, hızlı bir şekilde temizledikten sonra çalışır hale getirir.

Isınma sorunu olan evlerde sadece petek veya tesisat temizliği yaparak çözüm sunamaz! Tecrübeli tesisat ekibimiz, peteklerin neden ısınmadığı ile ilgili sorunu tespit etmek için, tüm tesisatı kontrol eder.

Kombi peteklerinin yanlış bağlanması, kombi tesisat borularında tıkanıklık oluşması, tortu ve kireçlenme gibi sorunları anlamak için, çeşitli cihaz ile analiz eder.

Bazı ev ve ofislere kombi tesisatının doğru olarak montaj yapılmamış olması, peteklerin ısı seviyesinde ki akışına engel olur. Topselvi Mahallesi Kombi Petek Temizleme hizmeti veren ekibimiz, sıcak suyun kombiden çıkış yapıp, tesisat borularından peteklere gelene kadar olan sürede, bütün olumsuz sonuçları Topselviya çıkaracak bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Topselvi Mahallesi Petek Temizliği Fiyatı

Topselvi Mahallesi Kalorifer Petek Temizleme Fiyatları
Daire TipiPetek AdediFiyat
1+1 Daire4 Adet100 TL
2+1 Daire6 Adet150 TL
3+1 Daire8 Adet200 TL
Müstakil Ev10 Adet250 TL
Villa12 Adet300 TL
Residence12 Adet300 TL
Kombi Peteği Temizleme Fiyatları,İstanbul Anadolu Yakası için belirlenmiştir.

Yukarıda yazılan petek temizleme fiyatları, modellere göre değişebilmektedir. Bizimle iletişime geçilerek, detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Firmamız, kombi ve kalorifer petek temizliği alanında profesyonel ekibi ile ev ve ofislerde yaşanan ısınmama sorunlarına en temelden çözüm üreterek, ilerleyen süreçte oluşabilecek aksaklıkların bir daha yaşanmasını sağlamaya yönelik gerekli tedbirleri alır.

Hizmetlerimiz içerisinde sadece petek temizliği ile kalmayıp, komple kombi ve kalorifer tesisatında oluşabilecek arızaları tespit ediyor, tıkanmış olan kombi tesisatında ki alanları açıyoruz.

Kartal Topselvi Mahallesinde Petek Temizliği hizmetlerinde, en kaliteli malzemeleri ve çalışmalarını bilinçli olarak uyarladığımız'dan dolayı, ileride olabilecek sorunlara karşı çözüm üretiyoruz. Kartal Topselvi Mahallesi Petek Temizleme ekibi, alanında deneyimli olduğundan ötürü, kullanıcı kaynaklı aksaklıkları en aza indirerek sorunları en kısa süre de çözüyoruz.

Firmamızda çalışan personeller, çalışmalarını titizlikle ile yaptığından dolayı, müşterilerimizi daima yüzünü güldürmüştür.

Topselvi Mahallesi Petek ve Radyatör Temizliği Hizmeti

Ev, iş yeri ve ofisinizdeki her türlü petek, kalorifer ve kombi tesisatında oluşabilecek problemlerde, firmamıza telefon numaranızdan bize ulaşabilirsiniz. İleri tarihli servis hizmeti almak isterseniz, Servis Talebi Formuna yazarak, randevu alabilirsiniz.

Topselvi Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler