0850 000 00 00
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Soğanlık Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Soğanlık Mahallesi öncelikli olmak üzere, Anadolu yakasına Kombi Petek Temizliği, kombi tesisatı tamiri ve bakım hizmeti verilmektedir.


Soğanlık Mahallesi Petek Temizleme
Soğanlık Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Soğanlık Mahallesi Radyatör Temizleme

Soğanlık Mahallesi başta olmak üzere, tüm Anadolu yakasına petek, radyatör temizliği, kombi tesisatı bakım ve tıkanıklığı açma hizmeti yapılır. Petek bakımı, en uygun fiyatlar ve teknolojik cihazlar ile yapılmaktadır.

Soğanlık Mahallesi Kombi Peteği Temizliği yapan tecrübeli tesisat ustalarımız, radyatör temizleme kimyasalı ve petek temizleme makineleri ile ısınmayan petekleri, hızlı bir şekilde çalışır duruma getirir.

Isınma sorunu olan ev ve ofislerde sadece petek veya tesisat temizliği yaparak çözüm sunamaz! Tecrübeli tesisat ekibimiz, peteklerin neden ısınmadığı ile ilgili sorunu tespit etmek için, tüm tesisatı sorunlara karşı kontrol eder.

Kalorifer peteklerinin yanlış montajı, kombi tesisat borularında tıkanıklık oluşması, tortu ve kireçlenme gibi sorunları anlamak için, çeşitli cihaz ile analiz eder.

Bazı ev ve ofislere kombi tesisatının doğru olarak çekilmemiş olması, peteklerde ısı kaybına neden olur. Soğanlık Mahallesi Kombi Petek Temizleme hizmeti veren ekibimiz, sıcak suyun kombiden çıkış yapıp, tesisat borularından peteklere gelene kadar olan süreçte, bütün olumsuz sonuçları Soğanlıkya çıkaracak bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Soğanlık Mahallesi Kombi Petekleri Temizleme

Soğanlık Mahallesi Kalorifer Peteği Temizleme Fiyatları
Daire TipiPetek AdediFiyat
1+1 Daire4 Adet100 TL
2+1 Daire6 Adet150 TL
3+1 Daire8 Adet200 TL
Müstakil Ev10 Adet250 TL
Villa12 Adet300 TL
Residence12 Adet300 TL
Kalorifer Peteği Temizleme Fiyatları,İstanbul Anadolu Yakası için geçerlidir.

Yukarıda yazılan petek temizliği fiyatları, modellere göre değişebilmektedir. Firmamızla iletişime geçilerek, detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kartal Su Tesisatı, petek temizliği alanında profesyonel ekibi ile ev ve ofislerde yaşanan ısınmama sorunlarına en temelden çözüm üreterek, ilerleyen süreçte oluşabilecek aksaklıkların bir daha yaşanmasını sağlamaya yönelik gerekli tedbirleri alır.

Servislerimizin içerisinde sadece petek temizliği ile kalmayıp, komple kalorifer tesisatında oluşabilecek arızaları tespit ediyor, tıkanmış olan kalorifer tesisatında ki alanları açıyoruz.

Kartal Soğanlık Mahallesi Petek Temizliği hizmetlerinde, en dayanıklı ürünleri ve çalışmalarını bilinçli olarak uyarladığımız'dan dolayı, ileri süreçte olabilecek hatalara karşı çözüm üretiyoruz. Kartal Soğanlık Mahallesi Petek Temizleme ekibi, alanında uzman olduğundan ötürü, kullanıcı kaynaklı aksaklıkları en aza çekerek sorunları çok kısa süre de çözüyoruz.

Firmamızda çalışan personeller, çalışmalarını özveri ile yaptığından dolayı, müşterilerimizi daima mutlu etmiştir.

Soğanlık Mahallesi Petek ve Radyatör Temizliği Hizmeti

Ev, iş yeri ve ya da ofislerde her türlü kalorifer tesisatında oluşabilecek problemlerde, bize telefon numaranızdan bize ulaşabilirsiniz. İleri tarihli servis almak isterseniz, Servis Talebi Formuna yazarak, randevu alabilirsiniz.

Soğanlık Yeni Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler