0850 000 00 00
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Orhantepe Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Orhantepe Mahallesi başta olmak üzere, İstanbul Anadolu yakasına Kombi Peteği Temizliği, kombi tesisatı bakım ve servis hizmeti verilir.


Orhantepe Mahallesi Petek Temizleme
Orhantepe Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Orhantepe Mahallesi Petek ve Radyatör Temizliği

Kartal Orhantepe Mahallesi öncelikli olmak üzere, tüm Anadolu yakasına petek, radyatör temizleme, kombi tesisatı bakım ve onarım hizmeti verilmektedir. Petek temizliği, en uygun fiyatlar ve temizlikte kullanılan yıkama robotları ile yapılır.

Orhantepe Mahallesi Kombi Petek Temizleme hizmeti veren uzman ekibimiz, radyatör temizleme kimyasalı ve petek temizleme makineleri ile ısınmayan petekleri, hızlı bir şekilde temizledikten sonra çalışır hale getirir.

Isınma sorunu olan ev ve ofislerde sadece petek temizliği veya tesisat temizliği yaparak çözüm sunamaz! Tecrübeli tesisat ekibimiz, peteklerin neden ısınmadığı ile ilgili sorunları tespit etmek için, tüm tesisatı sorunlara karşı analiz eder.

Kombi peteklerinin yanlış montajı, kombi tesisat borularında tıkanıklık oluşması, tortu ve kireçlenme gibi sorunları anlamak için, çeşitli cihaz ile analiz eder.

Bazı ev ve ofislere kombi tesisatının doğru olarak montaj yapılmamış olması, peteklerin ısı seviyesinde ki akışına engel olur. Orhantepe Mahallesi Kombi Petek Temizleme hizmeti veren ekibimiz, sıcak suyun kombiden çıkış yapıp, tesisat borularından peteklere gelene kadar olan sürede, bütün olumsuz sonuçları ortaya çıkaracak bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Orhantepe Mahallesi Kombi Peteği Temizleme Fiyatları

Orhantepe Mahallesi Kalorifer Petek Temizleme Fiyatları
Daire TipiPetek AdediFiyat
1+1 Daire4 Adet100 TL
2+1 Daire6 Adet150 TL
3+1 Daire8 Adet200 TL
Müstakil Ev10 Adet250 TL
Villa12 Adet300 TL
Residence12 Adet300 TL
Kalorifer Petek Temizliği Fiyatları,İstanbul Anadolu Yakası için geçerlidir.

Üstte yazılan petek temizliği fiyatları, modellere göre değişebilmektedir. Bizimle iletişime geçilerek, detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Firmamız, kombi ve kalorifer petek temizliği alanında tecrübeli ekibi ile ev ve ofislerde yaşanan ısınmama sorunlarına en temelden çözüm üreterek, ilerleyen süreçte oluşabilecek aksaklıkların bir daha yaşanmasını sağlamaya yönelik gerekli tedbirleri alır.

Hizmetlerimizin arasında sadece petek temizliği ile kalmayıp, komple kombi tesisatında oluşabilecek arızaları tespit ediyor, tıkanmış olan kombi tesisatında ki alanları açıyoruz.

Kartal Orhantepe Mahallesinde Petek Temizliği hizmetlerinde, en kaliteli malzemeleri ve çalışmalarını bilinçli olarak uyarladığımız'dan dolayı, ileri süreçte olabilecek sorunlara karşı önlem alıyoruz. Kartal Orhantepe Mahallesi Petek Temizleme ekibi, alanında profesyonel olduğundan ötürü, usta kaynaklı aksaklıkları en aza çekerek sorunları en kısa zamanda çözüyoruz.

Firmamızda çalışan ekipler, çalışmalarını titizlikle ile yaptığından dolayı, müşterilerimizi daima memnun bırakmıştır.

Orhantepe Mahallesi Petek ve Radyatör Temizliği Hizmeti

Ev, iş yeri ve ya da ofislerde her türlü petek, kalorifer ve kombi tesisatında oluşabilecek problemlerde, bize telefon numaranızdan bize ulaşabilirsiniz. İleri tarihli servis almak istiyorsanız, Servis Talebi Formuna yazarak, randevu alabilirsiniz.

Orhantepe Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler