0850 000 00 00
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Kordonboyu Mahallesi Tıkanıklık Açma

Kordonboyu Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetleri, tecrübeli ekibimiz tarafından özel cihazlarla açılır.


Kordonboyu Mahallesi Tıkanıklık Açma
Kordonboyu Mahallesi Tıkanıklık Açma

Kordonboyu Mahallesi Robotla Kanal Açma

Kordonboyu Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetleri, tecrübeli ekibimiz tarafından özel cihazlarla açılır.

Bu gelişmiş cihazlar kanal etrafını kırmaya gerek kalmadan özel kamera sistemiyle boruların iç kısmını izleyerek sorunun nereden kaynaklandığı tespit edilir.

Bu işlemler için teknolojik ürünler kullanılarak çözüm odaklı çalışmakta olan Kartal Su Tesisatı, oluşturmuş olduğu uzman ekibi ile sorunu çözmektedir. Kimi zaman kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içerisinde pimaş tıkanması olduğunda kanal açma yöntemi kullanılır.

Çatılarda oluşan atıkların yağmur sularıyla birlikte gider borularına sürüklenerek pimaşı tıkar. Bu gibi durumlar da profesyonel ekibimiz gelene kadar suları kapatın. Havalandırmaları aktif hale getirin.

Bina yapım aşamasında inşaat temeli atılırken pimaşlar sabitlenmediği için dökülen betonla oynama olur. Eğilimi bozulur ve pimaşlar ayrılarak beton sıvası içlerine dolar.

Bir süre sonra kullanılan giderlerde tıkanıklık görülmeye başlanır. Klozete atılan tuvalet kağıdı ya da benzeri maddeler, mutfak da yağ ve yemek atıkları, çatılarda toz ve istenmeyen yabancı maddeler, zamanla kullanımı değişen pimaşlara tutunur ve tıkanıklığa sebep verir. Sonuç olarak arızalı kısmın onarımı için pimaşların değişmesi gerekebilir. Bu da maliyeti yüksek tadilatla olur.

Kartal Kordonboyu Mahallesi Kameralı Kanal Açma Robotu 

Gelişen teknoloji sayesinde kırıp dökmeden kameralı kanal açma robotu ile tıkalı bölge bulunur ve işaretlenir.

Kanal açma robotunun ucuna sarma dediğimiz materyalle işaretli olan yere gönderilir. Maliyeti olmayacak az bir yer kırılarak temizleme yapılır.

Kordonboyu Mahallesi Kameralı kanal açma hizmetlerinde, üst seviye cihazımızla pimaşların içini görürüz. Kameralı kanal açma cihazımız ile tuvalet kağıdı, peçete kalıntılarını görebilir ve onları pimaş ve kanalizasyon borularını kırmadan açabiliriz.

Klozetlerde yaşanan tıkanmalar binanın kanalizasyon borularında birikerek en alt katların tuvaletlerinden taşma yaparak geriye doğru gelir. Evin üst katında bulunan tuvalet kullanıldıkça alt katlara geri gelme yapar.

Tıkanmış pimaşlar için evde yapacağınız yöntemlerden birkaçı, sirke ve sıcak su veya lavabo açıcı kimyasal maddeler kullanmaktır. Bu kimyasalları kullanırken dikkatli olunması gerekir. Çünkü kimyasal karışım sağlımızı tehdit edebilir.

Fakat kesin çözüm değil geçici çözüm olduğunuz bilmeniz gerekir. Uzun süre kullanımlarda pimaşlarımıza bu kimyasal maddeler zarar verir. Çok etkili oldukları için, pimaşlar da delinmeler oluşur.

Kanal açma yöntemleri içerisinde diğer bir hatalı uygulama, eldivenle tıkanıklığa sebep olan maddeyi bulmak istemektir.

Kanal Tıkanıklığına sebep olan maddeyi el yordamıyla parçalamaya çalışmak kalıcı değil geçici bir süreç olur. Tamamen açılmadığı için kanal açma işlemi tamamlanmış sayılmaz. Yapılan işlem, sorunu sadece erteleme olacaktır.

Kordonboyu Mahallesi Kırıp Dökmeden Tıkalı Pimaş Açma

Banyo giderleri, mutfak giderleri ile yağmur suyu giderlerinde kullanılan pimaş hattı zaman zaman tıkanıklık yaşanabilir. Yağlar ,saçlar ya da değişik maddelerden dolayı oluşan tıkanıklıklar, son sistem makine ile açılmaktadır. Gider açıcı makine ismi verilen bu cihazlarımız sayesinde, kolaylıkla tıkanıklıklar açılabilir. Hatta boru hattı içinde inşaat sırasında kalmış beton ve moloz parçaları bile açılır.

Kartal Tıkanıklık Açma

Kordonboyu Mahallesi ve bölgelerinde bulunan ev ve iş yerlerinde en çok kullanılan alanlardan birisi lavabolar’dır. Günümüzde en yaygın sorunlardan olan birisi Lavabo tıkanıklığı durumudur. Bu nedenle ne kadar çok filtreleme sistemi olsa da sık kullanım nedeniyle tıkanıklık kaçınılmazdır.

Lavabonuzda ki giderlerin, firmamız tarafından uygulanacak yöntemler ile sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır. Tıkanıklık inşaat sürecinde eksik veya hatalı yapılan bir bölümü varsa maalesef geçici olarak açılabilmektedir.

Pimaş içerisinde kalan kalıntılar özel cihazlarla açılabilmektedir. Profesyonel ekibimizin kullanmış olduğu cihazlar son teknolojik ürünler olup kesin çözüm getirmektedir.

Kartal Kordonboyu Mahallesi Logar Açma

Kordonboyu Mahallesi Tıkanmış logar açma çözümünde, her türlü alt yapı müdahalesi gerektirecek hizmetleri veren firmamız, en iyi cihazları kullanarak logar açma hizmeti sağlamaktadır. Logar temizliği ve açma işlemleri aslında göründüğü gibi kolay olmayıp, oldukça zahmetli ve yorucu bir hizmet alanıdır.

Bilindik yöntemler kullanarak logarları açabilmek mümkün değildir. Sopa sokarak, tel sarkıtarak logar hatları açılmaz! Bu doğrultuda alt yapı firmalarından yardım almanız gerekir. Kartal Su Tesisatı son sistem alt yapı sistemi kullanarak sağlıklı ve kaliteli çözümler üretmektedir.

Kordonboyu Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler