0850 000 00 00
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Kartal Orhantepe Su Tesisatı

Kartal Orhantepe Mahallesi Su Tesisatı hizmetleri, tecrübeli ekip ve son teknoloji harikası cihazlar ile en kısa süre de sonuç odaklı çözümler sunuyoruz.


Kartal Orhantepe Su Tesisatı
Kartal Orhantepe Su Tesisatı

Sıhhi Tesisatçı Kartal Orhantepe Mahallesi

Orhantepe Mahallesi başta olmak üzere, tüm Anadolu yakasına sıhhi tesisat bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Genel hizmetlerimiz arasında mutfak, banyo ve lavabo da oluşan sorunların yanı sıra, kötü koku tespiti ve kaçak bulma çalışmaları yapmaktayız. Ayrıca her marka musluk, batarya ve klozet malzemelerini tedarik etmekteyiz.

Servis Sağladığımız Farklı Bölgeler:

  • Acil durumda Maltepe de Tesisat ustasına ihtiyaç varsa, sizlere en uygun fiyatı profesyonel hizmeti sağlayacağımızdan endişeniz olmasın.
  • Sahada aktif çalışan ekibimiz, edindiği tecrübesi ile sorunlara en pratik çözümü sağlar.
  • Deneyimli ustalarımız, mutfak ve banyo lavabolarında oluşan arızaların, bakım ve onarım çalışmalarını, hızlı bir şekilde çözümler. Yardımcı parça gereksinimi olduğunda en kısa sürede temin eder.
  • Acil anlarda tıkanıklık açma ve pis koku tespiti için, Maltepe'de Sıhhi Tesisatçısı arıyorsanız en kısa zamanda arızalı alanların çözümü için yola çıkıyoruz.
  • Kartal Orhantepe Mahallesi ve semtlerine sağlamış olduğumuz servisler içinde, her marka parça değişimi ve onarım işleri deneyimli ustaların kullandığı en yeni ekipmanlar ile sağlanmaktadır.
  • Kaçak Bulma hizmeti, profesyonel ekibimiz ile en kısa zaman içinde giderilmektedir.

Orhantepe Kartal Su Tesisatı Servisi

Kartal Orhantepe
Kartal Orhantepe Tesisatçı

Hizmet sağlamakta olduğumuz sıhhi tesisat sektöründe yıllardır aktif olarak çalışmaktayız. Müşterilerimize her zaman uygun fiyata kaliteyi sunmaktayız. Bizlere teknolojinin bir getirisi olan internet ortamından hızlı bir biçimde ulaşabilmek isteyen müşterilerimiz için, sitemizde tüm hizmetlerimizi detaylı olarak belirtmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çıktığımız bu yolda, sizlerin iyiliği için titiz bir biçimde çalışmaktayız. Tesisat arızaları, montaj hizmetleri ve daha pek çok işlemi uzman ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Kaliteyi prensip edinerek müşterilerimize söz verdiğimiz günde ve saatte hizmet vermekteyiz.

Sıhhi Tesisatta Arızalar Neden Olur?
Genellikle boru çürümesinden ya da plastik boruların kaynak yerlerinin zamanla tahrip olmasından kaynaklı sorunlar olur. Su tesisat boruları eski ise galvaniz boru olma olasılığı yüksektir. Galvaniz boruların ömrü bulunduğu ortama göre değişkenlik gösterir. Örneğin rutubetsiz ve ıslak görmeyen bir alanda 20-25 yıl sağlam kalabiliyorken, ıslak ve rutubetli yerlerde 10-15 senede çürümektedir. Eski tesisat borularında çürüyen yeri bulup değiştirmek bazen çözüm olmakla beraber, diğer yerlerininde çürük olmama ihtimali azdır. Bu durumunda kaçak olmasına sebebiyet verebilir. O yüzden tesisatı tamiri yaptırırken boruların iyi analiz edilmesi gerekir. Özellikle bu gibi aksaklıklarda, su tesisatının komple değiştirilmesi daha karlı olacaktır. Su tesisatınızı yüzeyden döşenebildiği gibi bazı kısımlarını fayans altından kurulma ihtimali vardır.

Orhantepe Mahallesinde sağlamakta olduğumuz servislerde, en güvenilir ürünü ve işçiliği bilinçli olarak uyguladığımız için, yapılan işin kullanım süresi artar. Orhantepe Mahallesi Sıhhi Tesisatçısı, işinde uzman olduğundan ötürü, ustadan kaynaklı hatalarını minimum seviyeye getirerek, sorunlara çözüm odaklı yaklaşır.

Firmamız, müşteri memnuniyetine önem verdiği için, sektör de devamlı aranan bir kuruluş olmayı başarmış ve referans verilmiştir.
Orhantepe Mahallesine hizmet veren firmamız, işini en iyi yaptığından dolayı, müşterilerine daima dürüst, samimi olarak yaklaşır.

Ev ve ofislerde bakım ya da onarım gerektiren hizmetler için, 7 gün 24 saat iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. İleri zamanlı hizmet almak istiyor iseniz, SERVİS TALEP FORMUNU kullanarak randevu alınız.

Orhantepe Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler