0850 000 00 00
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Kartal Esentepe Mahallesi Tıkanıklık Açma

Kartal Esentepe Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetleri, kafiyeli ekibimiz tarafından gelişmiş cihazlarla açılabilmektedir.


Kartal Esentepe Mahallesi Tıkanıklık Açma
Kartal Esentepe Mahallesi Tıkanıklık Açma

Esentepe Mahallesi Robotla Tıkalı Kanal Açma

Esentepe Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetleri, kafiyeli ekibimiz tarafından gelişmiş cihazlarla açılabilmektedir.

Bu gelişmiş cihazlar kanal etrafının kırılmasına gerek kalmadan özel kamera sistemiyle boru hatlarının iç kısmını izleyerek sorunun nereden oluştuğu hız bir şekilde tespiti yapılır.

Bu işlemler için teknolojik ürünler kullanılarak çözüm odaklı çalışmakta olan firmamız, oluşturmuş olduğu uzman ekibi ile sorunu çözmektedir. Kimi zaman kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içerisinde pimaş tıkanıklığı durumunda kanal açma yöntemi kullanılır.

Çatılarda oluşan atıkların yağmur suyu ile beraber gider borularına sürüklenerek pimaşı tıkar. Bu gibi durumlar da tecrübeli ustamız gelene kadar suları kapatın. Havalandırmaları aktif hale getirin.

Bina yapım aşamasında inşaat temeli atılırken pimaşlar sabitlenmediği için dökülen betonla oynama olur. Eğilimi bozulur ve pimaşlar ayrılarak beton sıvası içlerine dolar.

Zamanla kullanılan giderlerde tıkanıklık görülmeye başlanır. Klozete atılan tuvalet kağıdı ya da benzeri maddeler, mutfak da yağ ve yemek atıkları, çatılarda toz ve istenmeyen yabancı maddeler, zamanla kullanımı değişen pimaşlara tutunur ve tıkanıklığa sebep verir. Sonuç olarak arızalı kısmın onarımı için pimaşların değişmesi gerekebilir. Bu da maliyeti yüksek tadilatla olur.

Kameralı Kanal Açma Robotu Esentepe Mahallesi

Gelişen teknoloji sayesinde kırma işlemi yapmadan kameralı kanal açma robotu ile tıkalı olan yer bulunur ve işaretlenir.

Kanal açma robotunun ucuna sarma dediğimiz materyalle işaretli olan yere gönderilir. Maliyeti düşürürerek az bir yer kırarak temizleme yapılır.

Esentepe MahallesiKameralı kanal açma hizmetlerinde, üst seviye cihazımızla pimaşların içerisinde ne var görürüz. Kameralı kanal açma cihazımız ile tuvalet kağıdı, peçete kalıntılarını görebilir ve onları pimaş ve kanalizasyon borularını kırmadan açabiliriz.

Banyo ve tuvaletlerde yaşanan tıkanmalar binanın kanalizasyon borularında birikerek en alt katların tuvaletlerinden taşma yaparak geriye doğru gelir. Evin üst katında bulunan tuvalet kullanıldıkça alt katlara geri gelme yapar.

Tıkalı pimaşlar için evde yapacağınız yöntemlerden birkaçı, sirke ve sıcak su veya lavabo açıcı kimyasal maddeler kullanmaktır. Bu kimyasalları kullanırken dikkatli olunması gerekir. Çünkü kimyasal karışım sağlımızı tehdit edebilir.

Ayrıca kesin çözüm değil geçici çözümdür. Uzun süre kullanımlarda pimaşlarımıza bu kimyasal maddeler zarar verir. Çok etkili oldukları için, pimaşlar da çatlaklar oluşur.

Kanal açma yöntemleri içerisinde diğer bir bilinçsiz uygulama, eldivenle tıkanıklığa sebep olan maddeyi bulmak istemektir.

Kanal Tıkanıklığına sebep olan maddeyi el yordamıyla parçalamaya çalışmak kalıcı değil geçici bir süreç olur. Tamamen açılmadığı için kanal açma işlemi tamamlanmış sayılmaz. Yapılan işlem, sorunu sadece erteleme olacaktır.

Esentepe Mahallesi Kırıp Dökmeden Tıkalı Pimaş Açma

Banyo giderleri, mutfak giderleri ile yağmur suyu giderlerinde kullanılan pimaş hattı zaman zaman tıkanıklık yaşanabilir. Yağlar ,saçlar ya da değişik maddelerden dolayı oluşan tıkanıklıklar, son sistem makinelerimizle açılmaktadır. Gider açıcı makine adı verilen bu cihazlarımız sayesinde, kolaylıkla tıkanıklıklar açılabilir. Hatta boru hattı içinde inşaat sırasında kalmış beton ve moloz parçaları bile açılmaktadır.

Esentepe Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler