0537 580 11 58
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Kartal Çavuşoğlu Mahallesi Tıkanıklık Açma

Kartal Çavuşoğlu Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetlerinde, en iyi hizmeti veren firmamız, klozet, banyo, lavabo ve logar açma işlemini hızlıca yapmaktadır.


Kartal Çavuşoğlu Mahallesi Tıkanıklık Açma
Kartal Çavuşoğlu Mahallesi Tıkanıklık Açma

Çavuşoğlu Mahallesi Robotla Tıkalı Kanal Açma

Çavuşoğlu Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetleri, deneyimli ustalarımız tarafından özel cihazlarla açılır.

Bu gelişmiş cihazlar kanal etrafının kırılmasına gerek bırakmadan özel kamera sistemiyle boruların iç kısmını izleyerek sorunun nereden oluştuğu hız bir şekilde tespiti yapılır.

Bu işlemler için teknolojik ürünler kullanılarak çözüm odaklı çalışmakta olan Kartal Su Tesisatı, oluşturmuş olduğu profesyonel ekibi ile sorunu çözmektedir. Kimi zaman kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içerisinde pimaş tıkanıklığı olduğunda kanal açma yöntemi kullanılır.

Çatılarda oluşan atıkların yağmur sularıyla birlikte gider borularına akarak pimaşı tıkar. Bu gibi durumlar da profesyonel ekibimiz gelene kadar suları kapatın. Havalandırmaları aktif edin.

Bina yapım aşamasında inşaat temeli atılırken pimaşlar sabit olamayacağı için dökülen betonla oynama olur. Eğilimi bozulur ve pimaşlar ayrılarak beton sıvası içlerine dolar.

Zamanla kullanılan giderlerde tıkanıklık görülmeye başlanır. Klozete atılan tuvalet kağıdı ya da benzeri maddeler, mutfak da yağ ve yemek atıkları, çatılarda toz ve istenmeyen yabancı maddeler, zamanla kullanımı değişen pimaşlara tutunur ve tıkanıklığa sebep verir. Sonuç olarak arızalı kısmın onarımı için pimaşların değişmesi gerekebilir. Bu da maliyeti yüksek tadilatla olur.

Kameralı Kanal Açma Robotu Çavuşoğlu Mahallesi

Gelişen teknoloji sayesinde kırma işlemi yapmadan kameralı kanal açma robotu ile tıkalı alan tespit edilir.

Kanal açma robotunun ucuna sarma dediğimiz materyalle tıkalı bölgeye gönderilir. Maliyeti olmayacak az bir yer kırılarak temizleme yapılır.

Çavuşoğlu MahallesiKameralı kanal açma hizmetlerinde, üst seviye cihazımızla pimaşların içerisini görüntülenir. Kameralı kanal açma cihazımız ile tuvalet kağıdı, peçete, beton kalıntılarını görebilir ve onları pimaş ve kanal borularını kırmadan açarız.

Klozetlerde yaşanan tıkanmalar binanın kanalizasyon borularında birikerek en alt katların tuvaletlerinden taşma yaparak geriye doğru gelir. Evin üst katında bulunan tuvalet kullanıldıkça alt katlara geri püskürtme yapar.

Tıkanan pimaşlar için evde yapacağınız yöntemlerden birkaçı, sirke ve sıcak su veya lavabo açıcı kimyasal maddeler kullanmaktır. Bu kimyasalları kullanırken dikkatli olunması gerekir. Çünkü kimyasal karışım sağlımızı tehdit edebilir.

Fakat kesin çözüm değil geçici çözümdür. Uzun süre kullanımlarda pimaşlarımıza bu kimyasal maddeler zarar verir. Etkili oldukları için, borular da çatlaklar oluşur.

Kanal açma yöntemleri içerisinde diğer bir bilinçsiz uygulama, eldivenle tıkanıklığa sebep olan maddeyi bulmak istemektir.

Kanal Tıkanıklığına sebep olan maddeyi el yordamıyla parçalamaya çalışmak kalıcı değil geçici bir süreç olur. Tamamen açılmadığı için kanal açma işlemi tamamlanmış sayılmaz. Yapılan işlem, sorunu sadece erteleme olacaktır.

Çavuşoğlu Mahallesi Kırıp Dökmeden Tıkalı Pimaş Açma

Banyo giderleri, mutfak giderleri ile yağmur suyu giderlerinde kullanılan pimaş hattı kimi zaman tıkanabilmektedir. Yağlar ,saçlar ya da değişik maddelerden dolayı oluşan tıkanıklıklar, özel sistem makinelerimizle açılmaktadır. Gider açıcı makine ismi verilen bu cihazlarımız sayesinde, kolaylıkla tıkanıklıklar açılabilir. Hatta boru hattı içerisinde inşaat sırasında kalmış beton ve moloz parçaları bile açılmaktadır.

Kartal Lavabo Tıkanıklığı Açma

Çavuşoğlu Mahallesi ve bölgelerinde bulunan ev ve iş yerlerinde en çok kullanılan alanlardan birisi lavabolar’dır. Günümüzde en yaygın sorunlardan olan birisi Lavabo tıkanıklığı durumudur. Bu nedenle ne kadar çok filtreleme sistemi olsa da sık kullanım nedeniyle tıkanıklık kaçınılmazdır.

Lavabonuzda ki giderlerin, firmamız tarafından uygulanacak yöntemler ile sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır. Tıkanıklık inşaat sürecinde eksik veya hatalı yapılan bir bölümü varsa maalesef geçici olarak açılır.

Pimaş içerisinde kalan kalıntılar özel cihazlarla açılabilmektedir. Profesyonel ekibimizin kullanmış olduğu cihazlar son teknolojik ürünler olup kesin çözüm getirmektedir.

Kartal Çavuşoğlu Mahallesi Logar Açma

Çavuşoğlu Mahallesi Tıkanmış logar açma çözümlerinde, her türlü alt yapı müdahalesi gerektirecek hizmetleri veren firmamız, en iyi cihazları kullanarak logar açma hizmeti sağlamaktadır. Logar temizliği ve açma işlemleri aslında göründüğü gibi kolay bir işlem olmayıp, oldukça zahmet gerektiren ve yorucu bir hizmet alanıdır.

Eski yöntemler kullanarak logarları açabilmek mümkün değildir. Sopa sokarak, tel sarkıtarak logar hatları açılmaz! Bu doğrultuda alt yapı firmalarından yardım almanız gereklidir. Kartal Su Tesisatı son sistem alt yapı sistemi kullanarak sağlıklı ve kaliteli çözümler üretmektedir.

Çavuşoğlu Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler