0537 580 11 58
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Karlıktepe Mahallesi Tıkanıklık Açma

Karlıktepe Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetleri, tecrübeli tesisatçılarımız tarafından gelişmiş cihazlarla açılabilmektedir.


Karlıktepe Mahallesi Tıkanıklık Açma
Karlıktepe Mahallesi Tıkanıklık Açma

Karlıktepe Mahallesi Robotla Tıkalı Kanal Açma

Karlıktepe Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetleri, tecrübeli tesisatçılarımız tarafından gelişmiş cihazlarla açılabilmektedir.

Bu gelişmiş cihazlar kanal etrafını kırmaya gerek kalmadan yüksek teknolojik kamera sistemiyle boru hatlarının iç kısmını görüntüleyerek sorunun nereden oluştuğu tespit edilir.

Bu işlemler için teknolojik ürünler kullanılarak çözüm odaklı çalışmakta olan Kartal Su Tesisatı, oluşturmuş olduğu kafiyeli ekibi ile sorunu çözmektedir. Kimi zaman kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içerisinde pimaş tıkanıklığı durumunda kanal açma yöntemi kullanılır.

Çatılarda oluşan atıkların yağmur suyu ile beraber gider borularına akarak pimaşı tıkar. Bu gibi durumlar da uzman ustamız gelene kadar suları kapatın. Havalandırmaları aktif edin.

Bina yapım aşamasında inşaat temeli atılırken pimaşlar sabitlenmediği için dökülen betonla oynama olur. Eğilimi bozulur ve pimaşlar ayrılarak beton sıvası içlerine dolar.

Bir süre sonra kullanılan giderlerde tıkanıklık görülmeye başlanır. Klozete atılan tuvalet kağıdı ya da benzeri maddeler, mutfak da yağ ve yemek atıkları, çatılarda toz ve istenmeyen yabancı maddeler, zamanla kullanımı değişen pimaşlara tutunur ve tıkanıklığa sebep verir. Sonuç olarak arızalı kısmın onarımı için pimaşların değişmesi gerekebilir. Bu da maliyeti yüksek tadilatla olur.

Kameralı Kanal Açma Robotu Karlıktepe Mahallesi

Gelişen teknoloji sayesinde kırma işlemi yapmadan kameralı kanal açma robotu ile tıkalı alan bulunur ve işaretlenir.

Kanal açma robotunun ucuna sarma dediğimiz materyalle işaretli olan yere gönderilir. Maliyeti olmayacak az bir yer kırılarak temizleme yapılır.

Karlıktepe Mahallesi Kameralı kanal açma hizmetlerinde, üst seviye cihazımızla pimaşların içerisinde ne var görürüz. Kameralı kanal açma cihazımız ile tuvalet kağıdı, peçete, beton kalıntılarını görebilir ve onları pimaş ve kanalizasyon borularını kırmadan açarız.

Klozetlerde yaşanan tıkanmalar binanın kanalizasyon borularında birikerek en alt katların tuvaletlerinden taşma yaparak geriye doğru gelir. Evin üst katında bulunan tuvalet kullanıldıkça alt katlara geri püskürtme yapar.

Tıkanan pimaşlar için evde yapacağınız yöntemlerden birkaçı, sirke ve sıcak su veya lavabo açıcı kimyasal maddeler kullanmaktır. Bu kimyasalları kullanırken dikkatli olunması gerekir. Çünkü kimyasal karışım sağlımızı tehdit edebilir.

Ayrıca kesin çözüm değil geçici çözüm olduğunuz bilmeniz gerekir. Uzun süre kullanımlarda pimaşlarımıza bu kimyasal maddeler zarar verir. Çok etkili oldukları için, borular da çatlaklar oluşur.

Kanal açma yöntemleri içerisinde diğer bir hatalı uygulama, eldivenle tıkanıklığa sebep olan maddeyi bulmak istemektir.

Kanal Tıkanıklığına sebep olan maddeyi el yordamıyla parçalamaya çalışmak kalıcı değil geçici bir süreç olur. Tamamen açılmadığı için kanal açma işlemi tamamlanmış sayılmaz. Yapılan işlem, sorunu sadece erteleme olacaktır.

Karlıktepe Mahallesi Kırıp Dökmeden Tıkalı Pimaş Açma

Banyo giderleri, mutfak giderleri ile yağmur suyu giderlerinde kullanılan pimaş hattı kimi zaman tıkanır. Yağlar ,saçlar ya da değişik maddelerden dolayı oluşan tıkanıklıklar, son sistem makinelerimizle açılmaktadır. Gider açıcı makine ismi verilen bu cihazlarımız sayesinde, kolaylıkla tıkanıklıklar açılabilir. Hatta boru hattı içinde inşaat sırasında kalmış beton ve moloz parçaları bile açılmaktadır.

Kartal Lavabo Tıkanıklığı Açma

Karlıktepe Mahallesi ve bölgelerinde bulunan ev ve iş yerlerinde en çok kullanılan alanlardan birisi lavabolar’dır. Günümüzde en yaygın sorunlardan olan birisi Lavabo tıkanıklığı durumudur. Bu nedenle ne kadar çok filtreleme sistemi olsa da sık kullanım nedeniyle tıkanıklık kaçınılmazdır.

Lavabonuzda ki giderlerin, firmamız tarafından uygulanacak yöntemler ile sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır. Tıkanıklık inşaat sürecinde eksik veya hatalı yapılan bir bölümü varsa maalesef geçici olarak açılır.

Pimaş içerisinde kalan atıklar özel cihazlarla açılabilmektedir. Profesyonel ekibimizin kullanmış olduğu cihazlar son teknolojik ürünler olup kesin çözüm getirmektedir.

Kartal Karlıktepe Mahallesi Logar Açma

Karlıktepe Mahallesi Tıkalı logar açma çözümünde, her türlü alt yapı müdahalesi gerektirecek hizmetleri veren firmamız, en iyi cihazları kullanarak logar açma hizmeti sağlamaktadır. Logar temizliği ve açma işlemleri aslında gözüktüğü gibi kolay olmayıp, oldukça çaba gerektiren ve yorucu bir hizmet türüdür.

Bilindik yöntemler kullanarak logarları açmak mümkün değildir. Sopa sokarak, tel sarkıtarak logar hatları açılmaz! Bu doğrultuda alt yapı firmalarından destek almanız gerekir. Kartal Su Tesisatı son sistem alt yapı sistemleri kullanarak sağlıklı ve kaliteli çözümler üretmektedir.

Karlıktepe Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler