0537 580 11 58
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Karlıktepe Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Karlıktepe Mahallesi öncelikli olmak üzere, Anadolu yakasına Petek ve Radyatör Temizleme, kombi tesisatı bakım ve tamir hizmeti verilir.


Karlıktepe Mahallesi Petek Temizleme
Karlıktepe Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Karlıktepe Mahallesi Kalorifer Peteği Temizliği

Karlıktepe Mahallesi başta olmak üzere, tüm Anadolu yakasına petek temizlik işlemi, kalorifer tesisatı tıkanıklığı ve bakım servisi yapılır. Kombi ve petek bakımı, en uygun fiyatlar ve son teknolojik yıkama robotları ile yapılır.

Karlıktepe Mahallesi Kombi Petek Temizleme hizmeti veren uzman ekibimiz, radyatör temizleme kimyasalı ve petek temizleme makineleri ile ısınmayan petekleri, hızlı bir şekilde çalışır duruma getirir.

Isınma sorunu olan evlerde sadece petek temizleme veya tesisat temizliği yaparak çözüm getiremez! Uzman tesisat ekibimiz, peteklerin neden ısınmadığı ile ilgili sorunları tespit etmek için, tüm tesisatı olası durumlar için kontrol eder.

Kombi peteklerinin yanlış montajı, kombi tesisat borularında tıkanıklık oluşması, tortu ve kireçlenme gibi durumları anlamak için, çeşitli cihaz ile test eder.

Bazı ev ve ofislere kombi tesisatının doğru olarak çekilmemiş olması, peteklerde ısı kaybına neden olur. Karlıktepe Mahallesi Kombi Petek Temizleme hizmeti veren ekibimiz, sıcak suyun kombiden çıkış yapıp, tesisat borularından peteklere gelene kadar olan süreçte, bütün olumsuz sonuçları ortaya çıkaracak bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Karlıktepe Mahallesi Kombi Petekleri Temizleme

Karlıktepe Mahallesi Kalorifer Petek Temizleme Fiyatları
Daire TipiPetek AdediFiyat
1+1 Daire4 Adet100 TL
2+1 Daire6 Adet150 TL
3+1 Daire8 Adet200 TL
Müstakil Ev10 Adet250 TL
Villa12 Adet300 TL
Residence12 Adet300 TL
Kalorifer Petek Temizliği Fiyatları,İstanbul Anadolu Yakası için geçerli fiyatlardır.

Yukarıda verilen petek temizliği fiyatları, modellere göre değişebilmektedir. Firmamızla iletişime geçilerek, detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Firmamız, petek temizliği alanında profesyonel ekibi ile ev ve ofislerde yaşanan ısınmama sorunlarına en temelden çözüm üreterek, ilerleyen süreçte oluşabilecek aksaklıkların bir daha yaşanmasını sağlamaya yönelik gerekli tedbirleri alır.

Servislerimizin arasında sadece petek temizliği ile kalmayıp, komple kombi tesisatında oluşabilecek arızaları tespit ediyor, tıkanmış olan kalorifer tesisatında ki alanları açıyoruz.

Kartal Karlıktepe Mahallesinde Petek Temizliği hizmetlerinde, en dayanıklı malzemeleri ve çalışmalarını bilinçli olarak uyguladığımızdan dolayı, ileride olabilecek sorunlara karşı çözüm üretiyoruz. Kartal Karlıktepe Mahallesi Petek Temizleme ekibi, alanında uzman olduğundan ötürü, usta kaynaklı aksaklıkları en aza çekerek sorunları en kısa zamanda çözüyoruz.

Firmamızda çalışan ekipler, çalışmalarını öz güven ile yaptığından dolayı, müşterilerimizi daima mutlu etmiştir.

Karlıktepe Mahallesi Petek ve Radyatör Temizliği Hizmeti

Ev, iş yeri ve ya da ofislerde her türlü petek, kalorifer ve kombi tesisatında oluşabilecek sorunlarda, bize telefon numaranızdan bize ulaşabilirsiniz. İleri tarihli servis almak istiyorsanız, Servis Talep Formunu kullanarak, randevu alabilirsiniz.

Karlıktepe Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler