0850 000 00 00
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Hürriyet Mahallesi Tıkanıklık Açma

Hürriyet Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetleri, deneyimli ekibimiz tarafından özel cihazlarla açılabilmektedir.


Hürriyet Mahallesi Tıkanıklık Açma
Hürriyet Mahallesi Tıkanıklık Açma

Hürriyet Mahallesi Robotla Tıkalı Kanal Açma

Hürriyet Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetleri, deneyimli ekibimiz tarafından özel cihazlarla açılabilmektedir.

Bu gelişmiş cihazlar kanal etrafını kırmaya gerek bırakmadan özel kamera sistemiyle boru hatlarının iç kısmını göstererek sorunun nereden oluştuğu hız bir şekilde bulunur.

Bu işlemler için teknolojik ürünler kullanılarak çözüm odaklı çalışmakta olan firmamız, oluşturmuş olduğu profesyonel ekibi ile sorunu çözmektedir. Kimi zaman kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içerisinde pimaş tıkanıklığı olduğunda kanal açma yöntemi kullanılır.

Çatılarda oluşan atıkların yağmur suyu ile beraber gider borularına sürüklenerek pimaşı tıkar. Bu gibi durumlar da profesyonel ekibimiz gelene kadar suları kapatın. Havalandırmaları aktif edin.

Bina yapım aşamasında inşaat temeli atılırken pimaşlar sabit olamayacağı için dökülen betonla oynama olur. Eğilimi bozulur ve pimaşlar ayrılarak beton sıvası içlerine dolar.

Zamanla kullanılan giderlerde tıkanıklık görülmeye başlanır. Klozete atılan tuvalet kağıdı ya da benzeri maddeler, mutfak da yağ ve yemek atıkları, çatılarda toz ve istenmeyen yabancı maddeler, zamanla kullanımı değişen pimaşlara tutunur ve tıkanıklığa sebep verir. Sonuç olarak arızalı kısmın onarımı için pimaşların değişmesi gerekebilir. Bu da maliyeti yüksek tadilatla olur.

Kameralı Kanal Açma Robotu Hürriyet Mahallesi

Gelişen teknoloji sayesinde kırıp dökmeden kameralı kanal açma robotu ile tıkalı bölge bulunur ve işaretlenir.

Kanal açma robotunun ucuna sarma dediğimiz materyalle işaretli olan yere gönderilir. Maliyeti düşürerek az bir yer kırılarak temizleme yapılır.

Hürriyet Mahallesi Kameralı kanal açma hizmetlerinde, üst seviye cihazımızla pimaşların içerisinde ne var görürüz. Kameralı kanal açma cihazımız ile tuvalet kağıdı, peçete kalıntılarını görebilir ve onları pimaş ve kanal borularını kırmadan açarız.

Klozetlerde yaşanan tıkanmalar binanın kanalizasyon borularında birikerek en alt katların tuvaletlerinden taşma yaparak geriye doğru gelir. Evin üst katında bulunan tuvalet kullanıldıkça alt katlara geri gelme yapar.

Tıkanan pimaşlar için evde yapacağınız yöntemlerden birkaçı, sirke ve sıcak su veya lavabo açıcı kimyasal maddeler kullanmaktır. Bu kimyasalları kullanırken dikkatli olunması gerekir. Çünkü kimyasal karışım sağlımızı tehdit edebilir.

Fakat kesin çözüm değil geçici çözüm olduğunuz bilmeniz gerekir. Uzun süre kullanımlarda pimaşlarımıza bu kimyasal maddeler zarar verir. Etkili oldukları için, pimaşlar da çatlaklar oluşur.

Kanal açma yöntemleri içerisinde diğer bir hatalı uygulama, eldivenle tıkanıklığa sebep olan maddeyi bulmak istemektir.

Kanal Tıkanıklığına sebep olan maddeyi el yordamıyla parçalamaya çalışmak kalıcı değil geçici bir süreç olur. Tamamen açılmadığı için kanal açma işlemi tamamlanmış sayılmaz. Yapılan işlem, sorunu sadece erteleme olacaktır.

Hürriyet Mahallesi Kırıp Dökmeden Tıkalı Pimaş Açma

Banyo giderleri, mutfak giderleri ile yağmur suyu giderlerinde kullanılan pimaş hattı zaman zaman tıkanır. Yağlar ,saçlar ya da değişik maddelerden dolayı oluşan tıkanıklıklar, özel sistem makinelerimizle açılır. Gider açıcı makine ismi verilen bu cihazlarımız sayesinde, kolaylıkla tıkanıklıklar açılabilir. Hatta boru hattı içinde inşaat sırasında kalmış beton ve moloz parçaları bile açılır.

Kartal Lavabo Tıkanıklığı Açma

Hürriyet Mahallesi ve bölgelerinde bulunan ev ve iş yerlerinde en çok kullanılan alanlardan birisi lavabolar’dır. Günümüzde en yaygın sorunlardan olan birisi Lavabo tıkanıklığı durumudur. Bu nedenle ne kadar çok filtreleme sistemi olsa da sık kullanım nedeniyle tıkanıklık kaçınılmazdır.

Lavabonuzda ki giderlerin, firmamız tarafından uygulanacak yöntemler ile sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır. Tıkanıklık inşaat sürecinde eksik veya hatalı yapılan bir bölümü varsa maalesef geçici olarak açılır.

Pimaş içerisinde kalan kalıntılar özel cihazlarla açılabilmektedir. Profesyonel ekibimizin kullanmış olduğu cihazlar son teknolojik ürünler olup kesin çözüm getirmektedir.

Kartal Hürriyet Mahallesi Logar Açma

Hürriyet Mahallesi Tıkalı logar açma çözümlerinde, her türlü alt yapı müdahalesi gerektirecek hizmetleri veren firmamız, en iyi cihazları kullanarak logar açma hizmeti sağlamaktadır. Logar temizliği ve açma işlemleri aslında göründüğü gibi kolay olmayıp, oldukça zahmet isteyen ve yorucu bir hizmet alanıdır.

Bilindik yöntemler kullanarak logarları açabilmek mümkün değildir. Sopa sokarak, tel sarkıtarak logar kanalları açılmaz! Bu hususta alt yapı firmalarından yardım almanız gerekir. Kartal Su Tesisatı son sistem alt yapı sistemleri kullanarak sağlıklı ve kaliteli çözümler üretmektedir.

Hürriyet Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler