0850 000 00 00
info
kartalsutesisati.com
banner
+-geri dön

Musluk Tamiri, Bakım ve Onarımı

Mutfak ve Banyo Musluk Tamiri hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyatları için bize ulaşın. En kaliteli marka muslukların onarım ve değişimini yapıyoruz.

Batarya Onarım ve Değişim Hizmeti

Ev ve ofislerde karşılaşmış olduğunuz musluk sorunlarına kalıcı çözümler sunuyoruz. Su sızıntısı, damlama ve conta kırılması sonucu musluk ve batarya arızalarını kendinizin onaramayacağı küçük-büyük problemleri kalıcı çözüme ulaştırmak için, Firmamız ile görüşerek destek almanız faydalı olacaktır.

Ne Tür Musluklar Tamir Edilir?

Müşterilerimize musluk tamiri alanında vermiş olduğumuz hizmetler arasında, banyo bataryası, banyo lavabo bataryası, mutfak bataryası, fotoselli batarya ve pisuvar musluğu gibi farklı türde olan batarya, musluk tamiri ve gerekirse bozulan ürünlerin değişimini sağlamaktayız.

  • Kuğu Musluk Onarımı,
  • Kapanmayan Musluk Tamirleri,
  • Taharet Musluk Tamiri,
  • Aç Kapa Musluk Kartuşu Tamiri

Musluk Tamiri, Bakım ve Onarımı yaptığımız diğer ürünler: Banyo batarya setleri, Duş setleri, fotoselli batarya setleri, özel üretim bataryalar, taharet ve çamaşır makinesi muslukları, termostat batarya çeşitleri, uzun musluklar ve kısa musluklar olmak üzere, farklı alanda kullanıcılara musluk servisimiz vardır.

Kartal Su Tesisatı olarak, Penta, Aquamix, ERCE, Bocchi, GPD, Fildişi, Alper, GMS, Kalibango, Artı, Adell, Truva, Artema, Alper Banyo, Şenpres, Punto, Artmix, Creavit ve E.C.A marka muslukların tamir ve değişimleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Taharet Musluğu Tamiri

Taharet musluğu da, tuvaletlerde sıklıkla yaşanan diğer sorunlardan biridir. Genelde küçük vana tiplerinde olan bu musluklar, yoğun kullanım sonrası su kaçırma, gevşeme, sıkışma gibi sorunlar çıkarır. Devamlı değişim ihtiyacı oluşturmayacak kaliteli musluklar tercih edilmelidir. Musluk montajı doğru yapılırsa, kolay kolay problem olmaz. Taharet musluğu tamiri veren firmamız, sizin için en iyi ve uygun fiyatlı ürünlerin seçiminde yardımcı olur.

Mutfak ve Banyo Musluklarının Tamiri Neden Önemlidir?

Musluklarda oluşan arızalar genellikte kalitesinden kaynaklı olduğu bilinmelidir. Arıza sonucu sürekli su akıtması, fazladan su kaybına ve faturaların yüksek tutarda gelmesine yol açar. İlerleyen süreçte eskiyen musluklar, birden kırılarak su baskınına yol açabilir! Böyle bir durumda ilk yapmanız gereken ana vanadan suyu kesmek olmalıdır. Eğer sorun büyük ise mutlaka profesyonel destek alınmalıdır.

Çünkü sorunlu muslukların arızaları bazen gözle görünmez. Sürekli su akıtan musluklar, fayansların ve duvarların içerisine akan su, zamanla koku ve rutubet gibi durumlar oluşturarak ekstra maliyetleri ortaya çıkarır. Nelere mahal olur diyecek olursak eğer, "fayansların değişimi, parkelerin çürümesi, su alan duvarların kazınarak kurutulması, tekrardan sıva yapılması ve sonrasında boya-badana gibi işlemler ile hem zamanınızı alması hem de maliyetin artması istenmedik bir sorun teşkil edecektir."

Bu yüzden bu durumu sadece bir su sızıntısı olarak görmemenizi tavsiye eder, zamanla nelere sebep olacağını bilmenizi isteriz.

Musluk Tamiri, Bakım ve Onarımı için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. İleri tarihli hizmet almak istiyorsanız, servis talep formundan bize yazın!

Ankara Kanal Temizleme