0850 000 00 00
info
kartalsutesisati.com
banner
+-geri dön

Klozet Tamiri Servisi

Klozet tamiri, tuvaletin tıkanma sebepleri, tıkalı tuvalet açma robotu, klozetlerin bakım ve onarım hizmetlerini en kısa sürede çözüyoruz.

Klozetlerin Bakım ve Onarımı

Klozet arızalarında en çok iç takım arızaları ön plana çıkar. İç takım temel olarak iki ayrı kısımdan oluşur. İlki klozetin deposunda belirli bir miktar kadar su toplayan, ikinci ise sifon çekildiğinde genellikle yine önceden dolan suyu klozet içine bırakan kısımdır.

Her iki bölümünde arıza olasılığı fazladır. Bu mekanizmaların bozulması durumunda en iyi çözüm komple değişimi olmalıdır.

Sorunlu Klozet Tamiri
Klozet Tamiri

Diğer sorunlar arasında klozet tamiri gerektiren, tıkanıklık açma, klozet su kaçağı ve klozet su girişlerindeki ara musluk sorunları gelmektedir.

Hangi Durumlarda Klozet Tamiri Servisi Verilir?

  • Alaturka Tuvalet Su Kaçırıyor,
  • Gömme Sifon Su Kaçırıyor,
  • Klozet Şamandırası Suyu Kesmiyor,
  • Klozetin İçinden Su Akıyor,
  • Klozet Alttan Su Kaçırıyor ise tamiri yapılmalıdır.

Tıkalı Tuvalet Açma Robotu

Klozet Tıkanıklığı Açma Robotu
Klozet Tıkanıklığı Açma Robotu

Klozetler ev ve iş yeri gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Klozet ile ilgili yaşanan problemler arasında en sıkıntılı olan durum tıkanıklıktır.

Problemin kaynağını bilmeden işe koyulan kişiler, yanlış işlem yapması durumunda tıkanıklık daha da artabilir. Bu durum sonucu borular patlar ve ek yerlerinde açılmalar oluşabilir.

Üstesinden gelinmeyecek kadar büyük tıkanıklıklarda, firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız, modern cihazlar kullanarak en kısa zamanda sonuç almayı ve sorunun bir daha yaşanmaması için, titizlikle çalışmaktadır.

Tuvaletin Tıkanma Sebepleri

Tuvaletlerde tıkanmayı önleyici tedbirler almak, her zaman sorunlara karşı bir adım önde olduğunuzu unutmayın! Tıkanma sebebinden en önemlisi amaç dışı kullanım olmaktadır. İnşaat durumlarında mekanlarda temizlik yapıldığında harç ve hafriyat atıkları olan kirli suların tuvalete dökülmesi tıkanıklık yaratır. Bunun yanında, çocuk bezleri diğer bir tıkanma sebebi olmaktadır.

Çocuklar, oynadıkları çeşitli ebatta olan oyuncak veya eşyaları, klozetin içine atmaktan kendini alıkoyamaz. Klozet kapağının ve banyo kapısının sürekli kapalı tutulmasında fayda vardır.

Tıraş olurken kesilen sakalların ve özellikle bayanlar saçlarını taradıktan sonra, fırça veya tarakta kalan saçları tuvalete atılıyorsa, yumak haline gelerek tuvalet giderini kısa sürede tıkayabilir.

Islak mendil, koku giderici katı ürünler, sigara izmaritleri, kâğıt havlular gibi atıkların kesinlikle tuvalete atılmaması konusunda özen gösterilmelidir.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır ve Tamiri Yapılır?

Semtinizde tıkalı tuvalet açan ustalar bilindik yöntemler ile tuvaleti açmaya çalışırken, alanında uzman olan Kartal Su Tesisatı tecrübe edindiği teknikleri uygulayarak çok kısa sürede sorunu çözmektedir. Çeşitli görüntüleme ve tıkanık açma cihazları kullandığımız için, hem fiyat olarak bütçenize uygun hem de fazla zaman kaybı yaşamadan tıkanıklık sorununu çözüyoruz. Bu tür işlemler için fazla ücret talep etmeyiz. Daha da önemlisi tıkanıklığın tamamen giderildiğine dair bizden garanti alırsınız.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?
Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Sektörüde birçok tıkalı tuvaletleri açmak için satışı yapılan kimyasal maddelerin kullanımı çok tehlikelidir. Dokunulması ya da solunması durumunda ciddi sağlık problemlerine yol açar. Bu tür maddeleri birinden görerek veya duyarak almayın! Tuvaletlerde sadece yabancı cisimden dolayı tıkanma olmadığından eminseniz, sağlık açısından zararı bulunmayan ilaçlar uygulanabilir. Kimyasal maddeler ile tıkanıklık açma istediğinizde, özellikle eldiven ve maske kullanmanızı tavsiye ederiz. İşlem bittikten sonra tuvalet, bol miktarda su ile temizlenmeli ve havalandırılması sağlanmalıdır.

Ayrıca elinize poşet veya eldiven geçirerek, tuvalet açma işlemi yapmaya kalkışmayın! Poşet veya eldivende gözle görünmeyen yırtık veya en ufak bir delikten elinize temas eden sıvı çok ciddi sağlık sorunlarına sebep olur. Bu yüzden başkalarına ihtiyacım yok kendim hallederim, bunun için para vermeye değmez diye bir düşünceye ile kapılıp sağlık durumunuzu riske etmeyin!

Unutmayın! "Her iş kolay görünse de zorluklarıyla karşılaşılmadığı sürece ciddiyeti anlaşılmazdır." Sizlere tavsiyemiz, alanında uzman tesisat ustasına, sorunun çözümünü garanti kapsamında olması için talepte bulunmanız, ilerisi içinde yararlı olacaktır.

Firmamız Klozet Tamiri Servisi ve tuvalet tıkanıklıklarını, kırmadan etrafa zarar vermeden ve herhangi bir sağlık sorunu teşkil edecek unsurları oluşturmadan, işini en iyi şekilde yapıp, ilk gün ki gibi çalışır hale getirerek, garantili olarak tarafınıza teslim etmektedir.