0537 580 11 58
info
kartalsutesisati.com
hizmetlerimiz

Tesisat, Bakım ve Onarım Hizmetleri

Ev ve iş yerlerinde her türlü tesisat'ta su kaçaklarını, ileri teknoloji ürünü kameralı cihazlar ile tespit ediyoruz. Kırıp dökmeye gerek kalmadan, ev ya da işyerlerine zarar vermeden tıkanmış boruları açabiliyor, özel solüsyonlar ile su sızıntılarını gideriyoruz.

Su Tesisatı Bakım ve Onarım Servisi

Tadilat sırasında hasar görmüş boru ve pimaşları, kalorifer tesisatı, su ve kombi tesisatlarınızı onarıyoruz.

Pis su kaçağı tesbiti için kameralı cihazlar, temiz su kaçağı tespiti için ise özel dinleme dedektörü kullanıyoruz. Lavabo tıkanıklıkları, gider tıkanıklıkları, klozet tıkanıklıkları gibi durumlarda özel robotlar ile hızlı bir şekilde tıkanıklık açıyoruz. Petek, tesisat tıkanıklıkları ve kaçakları için özel kimyasallar ile kolayca temizliyoruz.

Ev ve İş yerlerinde ki klozet, lavabo, gömme rezervuar gibi tüm banyo kullanılan su aksesuarların tamiri, bakım ve onarımını yapmaktayız. Klozet iç takım rezervuar arızaları, gömme rezervuar kapak sorunları, şamandıra, flatör arızaları, kombi tesisat bakımı ve petek temizleme işlemleri, profesyonel ekip ve ekimanlar ile hız ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Öncelikli Hizmetlerimiz

Aşağıda yer alan başlıca hizmetlerimizi en uygun fiyat politikası ile uyguluyoruz.

Su Tesisatı
Su Tesisatı

Su Tesisatı

Su Tesisatı Tamiri; Sıhhi Tesisat Nedir? Su Tesisatı Uzmanı Nasıl Bulunur? Ne Tür Tesisatlar Tamir Edilir? Tüm ayrıntılı bilgi, soru ve cevaplara ulaşın.

Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti neden ve nasıl yapılır? Kırmadan su kaçağı bulmak ya da önlemek için, termal kamera ve dinleme cihazları kullanılır.

Klozet Tamiri
Klozet Tamiri

Klozet Tamiri

Klozet tamiri, tuvaletin tıkanma sebepleri, tıkalı tuvalet açma robotu, klozetlerin bakım ve onarım hizmetlerini en kısa sürede çözüyoruz.

Sifon Tamiri
Sifon Tamiri
Sifon Tamiri

Klozet Sifon Tamiri ve Servis Hizmeti; Sifon Nedir ve Kaç Çeşit Vardır? Rezervuar sifonu onarım ve değişim fiyatları için bizi arayın! Tel:0537 5801158

Musluk Tamiri
Musluk Tamiri
Musluk Tamiri

Mutfak ve Banyo Musluk Tamiri hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyatları için bize ulaşın. En kaliteli marka muslukların onarım ve değişimini yapıyoruz.

Petek Temizliği
Petek Temizliği
Petek Temizliği

Petek Temizliği Servisi, peteklerde oluşan kir ve mikropların, zamanla daha az ısı yaymasına neden olmaması için, özel cihazlar ile temizleme yapılır.

Tıkanıklık Açma
Tıkanıklık Açma
Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma Hizmetleri; Mutfak lavaboları ve banyo giderleri olmak üzere, son teknolojik cihazlar ile kameralı tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz.

Gömme Rezervuar Tamiri
Gömme Rezervuar Tamiri
Gömme Rezervuar Tamiri

Gömme Rezervuar Tamiri; banyoları şık gösteren, alan tasarrufu sağlayan ve duvarın içine monte edilmiş şekli ile kullanılan bir sistemidir.