0850 000 00 00
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Esentepe Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Esentepe Mahallesi başta olmak üzere, Anadolu yakasına Kombi Petek Temizliği, kalorifer tesisatı bakım ve servis hizmeti verilmektedir.


Esentepe Mahallesi Petek Temizleme
Esentepe Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Esentepe Mahallesi Petek ve Radyatör Temizleme

Kartal Esentepe Mahallesi başta olmak üzere, sadece Anadolu yakasına kombilerin temizliği, kalorifer tesisatı bakım ve kontrol hizmeti verilmektedir. Kombi ve kalorifer peteği temizleme, en uygun fiyatlar ve son teknolojik yıkama robotları ile yapılmaktadır.

Esentepe Mahallesi Kombi Petek Temizleme hizmeti veren ekibimiz, radyatör temizleme kimyasalı ve petek yıkama makineleri ile ısınmayan peteğin, hızlı bir şekilde çalışır duruma getirir.

Isınma sorunu olan evlerde sadece peteğin ve tesisatın temizliği yaparak çözüm sunulamaz! Uzman tesisat ekibimiz, peteklerin neden ısınmadığı ile ilgili sorunları çözmek için, tüm tesisatı sorunlara karşı analiz eder.

Kalorifer peteklerinin yanlış montajı, kombi tesisat borularında tıkanıklık oluşması, tortu ve kireçlenme gibi sorunları anlamak için, çeşitli cihaz ile test eder.

Bazı ev ve ofislere kombi tesisatının doğru olarak montaj yapılmamış olması, peteklerin ısı seviyesinde ki akışına engel olur. Esentepe Mahallesi Kombi Petek Temizleme hizmeti veren personelimiz, sıcak suyun kombiden çıkış yapıp, tesisat borularından peteklere gelene kadar olan sürede, bütün olumsuz sonuçları ortaya çıkaracak bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Esentepe Mahallesi Kombi Petekleri Temizleme Fiyatları

Esentepe Mahallesi Kalorifer Petek Temizleme Fiyatları
Daire TipiPetek AdetFiyat
1+1 Daire4 Adet100 TL
2+1 Daire6 Adet150 TL
3+1 Daire8 Adet200 TL
Müstakil Ev10 Adet250 TL
Villa12 Adet300 TL
Residence12 Adet300 TL
Kalorifer Peteği Temizliği Fiyatları,İstanbul Anadolu Yakası için belirlenmiştir.

Üstte yazılan petek temizliği fiyatları, modellere göre değişebilmektedir. Bizimle iletişime geçilerek, detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kartal Su Tesisatı, kombi ve kalorifer peteği temizliği alanında tecrübeli ekibi ile ev ve ofislerde yaşanan ısınmama sorunlarına en temelden çözüm üreterek, ilerleyen süreçte oluşabilecek aksaklıkların bir daha yaşanmasını sağlamaya yönelik gerekli tedbirleri alır.

Servislerimizin içerisinde sadece petek temizliği ile kalmayıp, komple kalorifer tesisatında oluşabilecek arızaları tespit ediyor, tıkanmış olan kalorifer tesisatında ki alanları açıyoruz.

Kartal Esentepe Mahallesi'nde Petek Temizliği hizmetlerinde, en kaliteli ürünleri ve çalışmalarını bilinçli olarak uyguladığımızdan dolayı, ileride olabilecek hatalara karşı önlem alıyoruz. Kartal Esentepe Mahallesi Petek Temizleme ekibi, alanında profesyonel olduğundan ötürü, kullanıcı kaynaklı hataları en aza çekerek sorunları çok kısa süre de çözüyoruz.

Firmamızda çalışan ekipler, çalışmalarını titizlikle ile yaptığından dolayı, müşterilerimizi daima yüzünü güldürmüştür.

Kartal Radyatör Peteği Temizliği Hizmeti

Ev, iş yeri ve ya da ofislerde her türlü kalorifer ve kombi tesisatında oluşabilecek problemlerde, firmamıza telefon numaranızdan bize ulaşabilirsiniz. İleri tarihli servis hizmeti almak istiyorsanız, Servis Talebi Formuna yazarak, randevu alabilirsiniz.

Esentepe Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler


Ankara Kanal Temizleme