0850 000 00 00
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Cumhuriyet Mahallesi Tıkanıklık Açma

Cumhuriyet Mahallesi Tıkanıklık Açma servisi ile lavabo, banyo, tuvalet, pimaş ve logar açma hizmeti alabilirsiniz.


Cumhuriyet Mahallesi Tıkanıklık Açma
Cumhuriyet Mahallesi Tıkanıklık Açma

Kartal Robotla Tıkalı Kanal Açma

Cumhuriyet Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetleri, deneyimli personelimiz tarafından özel cihazlarla açılmaktadır.

Bu özel cihazlar kanal etrafının kırılmasına gerek kalmadan özel kamera sistemiyle boru hatlarının iç kısmını görüntüleyerek sorunun nereden oluştuğu hız bir şekilde bulunur.

Bu işlemler için teknolojik ürünler kullanılarak çözüm odaklı çalışmakta olan firmamız, oluşturmuş olduğu kafiyeli ekibi ile sorunu çözmektedir. Bazen kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içerisinde pimaş tıkanması durumunda kanal açma yöntemi kullanılır.

Çatılarda oluşan atıkların yağmur suyu ile beraber gider borularına akarak pimaşı tıkamaktadır. Bu gibi durumlar da tecrübeli ustalarımız gelene kadar suları kapatın. Havalandırmaları aktif hale getirin.

Bina yapım aşamasında inşaat temeli atılırken pimaşlar sabit olamayacağı için dökülen betonla oynama olur. Eğilimi bozulur ve pimaşlar ayrılarak beton sıvası içlerine dolar.

Bir süre sonra kullanılan giderlerde tıkanıklık görülmeye başlanır. Klozete atılan tuvalet kağıdı ya da benzeri maddeler, mutfak da yağ ve yemek atıkları, çatılarda toz ve istenmeyen yabancı maddeler, zamanla kullanımı değişen pimaşlara tutunur ve tıkanıklığa sebep verir. Sonuç olarak arızalı kısmın onarımı için pimaşların değişmesi gerekebilir. Bu da maliyeti yüksek tadilatla olur.

Cumhuriyet Mahallesi Kartal Tıkanıklık Açma Robotu

Gelişen teknoloji sayesinde kırmadan kameralı kanal açma robotu ile tıkalı alan bulunur ve işaretlenir.

Kanal açma robotunun ucuna sarma dediğimiz materyalle tıkalı bölgeye gönderilir. Maliyeti olmayacak az bir yer kırarak temizleme yapılır.

Cumhuriyet Mahallesi Kameralı kanal açma hizmetlerinde, üst seviye cihazımızla pimaşların içerisinde ne var görürüz. Kameralı kanal açma cihazımız ile tuvalet kağıdı, peçete, beton kalıntılarını görebilir ve onları pimaş ve kanal borularını kırmadan açabiliriz.

Banyo ve tuvaletlerde yaşanan tıkanmalar binanın kanalizasyon borularında birikerek en alt katların tuvaletlerinden taşma yaparak geriye doğru gelir. Evin üst katında bulunan tuvalet kullanıldıkça alt katlara geri gelme yapar.

Tıkanan pimaşlar için evde yapacağınız yöntemlerden birkaçı, sirke ve sıcak su veya lavabo açıcı kimyasal maddeler kullanmaktır. Bu kimyasalları kullanırken dikkatli olunması gerekir. Çünkü kimyasal karışım sağlımızı tehdit edebilir.

Ayrıca kesin çözüm değil geçici çözümdür. Uzun süre kullanımlarda pimaşlarımıza bu kimyasal maddeler zarar verir. Etkili oldukları için, borular da delinmeler oluşur.

Kanal açma yöntemleri içerisinde diğer bir yanlış uygulama, eldivenle tıkanıklığa sebep olan maddeyi bulmak istemektir.

Kanal Tıkanıklığına sebep olan maddeyi el yordamıyla parçalamaya çalışmak kalıcı değil geçici bir süreç olur. Tamamen açılmadığı için kanal açma işlemi tamamlanmış sayılmaz. Yapılan işlem, sorunu sadece erteleme olacaktır.

Kartal Su Tesisatı son sistem alt yapı [sistemlerini

Cumhuriyet Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler