0850 000 00 00
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Cumhuriyet Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Cumhuriyet Mahallesi başta olmak üzere, Anadolu yakasına Kombi Peteği Temizliği, kalorifer tesisatı bakım ve onarım hizmeti sağlanır.


Cumhuriyet Mahallesi Petek Temizleme
Cumhuriyet Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Cumhuriyet Mahallesi Kalorifer Peteği Temizliği

Cumhuriyet Mahallesi öncelikli olmak üzere, tüm Anadolu yakasına petek, radyatör temizliği, kalorifer tesisatı bakım ve onarım servisi verilmektedir. Petek bakımı, en uygun fiyatlar ve temizlikte kullanılan yıkama robotları ile yapılmaktadır.

Cumhuriyet Mahallesi Kombi Peteği Temizleme hizmeti sunan deneyimli ekibimiz, radyatör temizleme kimyasalı ve petek temizleme makineleri ile ısınmayan petekleri, kısa bir süre içerisinde çalışır hale getirir..

Isınma sorunu olan ev ve ofislerde sadece peteği ve tesisatı temizleme yaparak çözüm üretilemez! Deneyimli tesisat ekibimiz, peteklerin neden ısınmadığı ile ilgili sorunları tespit etmek için, tüm tesisatı olası sorunlar için analiz eder.

Kombi peteklerinin yanlış montajı, kombi tesisat borularında tıkanıklık oluşması, tortu ve kireçlenme gibi durumları anlamak için, çeşitli cihaz ile test eder.

Bazı ev ve ofislere kombi tesisatının doğru olarak çekilmemiş olması, peteklerde ısı kaybına neden olur. Cumhuriyet Mahallesi Kombi Peteği Temizleme hizmeti veren ustalarımız, sıcak suyun kombiden çıkış yapıp, tesisat borularından peteklere gelene kadar olan zamanda, bütün olumsuz sonuçları ortaya çıkaracak bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Cumhuriyet Mahallesi Petek Temizliği Fiyatı

Cumhuriyet Mahallesi Kalorifer Peteği Temizleme Fiyatları
Daire TipiPetek AdediFiyat
1+1 Daire4 Adet100 TL
2+1 Daire6 Adet150 TL
3+1 Daire8 Adet200 TL
Müstakil Ev10 Adet250 TL
Villa12 Adet300 TL
Residence12 Adet300 TL
Kombi Petek Temizliği Fiyatları,İstanbul Anadolu Yakası için geçerlidir.

Üstte yazılan petek temizliği fiyatları, modellere göre değişebilmektedir. Firmamızla iletişime geçilerek, detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Firmamız, petek temizleme alanında profesyonel ekibi ile ev ve ofislerde yaşanan ısınmama sorunlarına en temelden çözüm üreterek, ilerleyen süreçte oluşabilecek aksaklıkların bir daha yaşanmasını sağlamaya yönelik gerekli tedbirleri alır.

Hizmetlerimiz içerisinde sadece petek temizliği ile kalmayıp, komple kombi tesisatında oluşabilecek arızaları tespit ediyor, tıkanmış olan kombi tesisatında ki alanları açıyoruz.

Kartal Cumhuriyet Mahallesi Radyatör Temizliği hizmetlerinde, en kaliteli malzemeleri ve çalışmalarını bilinçli olarak uyarladığımız'dan dolayı, ileride olabilecek hatalara karşı çözüm üretiyoruz. Kartal Cumhuriyet Mahallesi kalorifer Peteği Temizleme ekibi, alanında profesyonel olduğundan ötürü, kullanıcı kaynaklı hataları en aza çekerek sorunları çok kısa süre de çözüyoruz.

Firmamızda çalışan ekipler, çalışmalarını öz güven ile yaptığından dolayı, müşterilerimizi daima yüzünü güldürmüştür.

Cumhuriyet Mahallesi Petek ve Radyatör Temizliği Hizmeti

Ev, iş yeri ve ya da ofislerde her türlü petek, kalorifer ve kombi tesisatında oluşabilecek sorunlarda, firmamıza telefon numaranızdan bize ulaşabilirsiniz. İleri tarihli hizmet almak istiyorsanız, Servis Talep Formunu kullanarak, randevu alabilirsiniz.

Cumhuriyet Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler