0850 000 00 00
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Cevizli Mahallesi Tıkanıklık Açma

Cevizli Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmet son teknolojik ürünler ile alanında uzman ekibimiz ile yapılmaktadır.


Cevizli Mahallesi Tıkanıklık Açma
Cevizli Mahallesi Tıkanıklık Açma

Cevizli Mahallesi Robotla Tıkalı Kanal Açma

Kartal Tıkanıklık Açma hizmetleri, tecrübeli tesisat ustalarımız tarafından gelişmiş cihazlarla açılabilmektedir.

Bu gelişmiş cihazlar kanal etrafını kırmaya gerek bırakmadan özel kamera sistemiyle boru hatlarının iç kısmını görüntüleyerek sorunun nereden oluştuğu hız bir şekilde bulunur.

Bu işlemler için teknolojik ürünler kullanılarak çözüm odaklı çalışmakta olan firmamız, oluşturmuş olduğu kafiyeli ekibi ile sorunu çözmektedir. Bazen kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içerisinde pimaş tıkanması durumunda kanal açma yöntemi kullanılır.

Çatılarda oluşan atıkların yağmur suyu ile beraber gider borularına akarak pimaşı tıkamaktadır. Bu gibi durumlar da uzman ustalarımız gelene kadar suları kapatın. Havalandırmaları aktif hale getirin.

Bina yapım aşamasında inşaat temeli atılırken pimaşlar sabit olamayacağı için dökülen betonla oynama olur. Eğilimi bozulur ve pimaşlar ayrılarak beton sıvası içlerine dolar.

Bir süre sonra kullanılan giderlerde tıkanıklık görülmeye başlanır. Klozete atılan tuvalet kağıdı ya da benzeri maddeler, mutfak da yağ ve yemek atıkları, çatılarda toz ve istenmeyen yabancı maddeler, zamanla kullanımı değişen pimaşlara tutunur ve tıkanıklığa sebep verir. Sonuç olarak arızalı kısmın onarımı için pimaşların değişmesi gerekebilir. Bu da maliyeti yüksek tadilatla olur.

Kartal Kameralı Kanal Açma Robotu

Gelişen teknoloji sayesinde kırmadan kameralı kanal açma robotu ile tıkalı olan yer bulunur ve işaretlenir.

Kanal açma robotunun ucuna sarma dediğimiz materyalle işaretli olan yere gönderilir. Maliyeti azaltıp az bir yer kırarak temizleme yapılır.

Kameralı kanal açma hizmetlerinde, üst seviye cihazımızla pimaşların içerisini görüntülenir. Kameralı kanal açma cihazımız ile tuvalet kağıdı, peçete, beton kalıntılarını görebilir ve onları pimaş ve kanal borularını kırmadan açarız.

Banyo ve tuvaletlerde yaşanan tıkanmalar binanın kanalizasyon borularında birikerek en alt katların tuvaletlerinden taşma yaparak geriye doğru gelir. Evin üst katında bulunan tuvalet kullanıldıkça alt katlara geri gelme yapar.

Tıkanan pimaşlar için evde yapacağınız yöntemlerden birkaçı, sirke ve sıcak su veya lavabo açıcı kimyasal maddeler kullanmaktır. Bu kimyasalları kullanırken dikkatli olunması gerekir. Çünkü kimyasal karışım sağlımızı tehdit edebilir.

Fakat kesin çözüm değil geçici çözümdür. Uzun süre kullanımlarda pimaşlarımıza bu kimyasal maddeler zarar verir. Çok etkili oldukları için, pimaşlar da delinmeler oluşur.

Kanal açma yöntemleri içerisinde diğer bir hatalı uygulama, eldivenle tıkanıklığa sebep olan maddeyi bulmaya çalışmaktır.

Kanal Tıkanmasına sebep olan maddeyi el yordamıyla parçalamaya çalışmak kalıcı değil geçici bir süreç olur. Tamamen açılmadığı için kanal açma işlemi tamamlanmış sayılmaz. Yapılan işlem, sorunu sadece erteleme olacaktır.

Kırıp Dökmeden Tıkalı Pimaş Açma

Banyo giderleri, mutfak giderleri ile yağmur suyu giderlerinde kullanılan pimaş hattı kimi zaman tıkanabilmektedir. Yağlar ,saçlar ya da değişik maddelerden dolayı oluşan tıkanıklıklar, son sistem makine ile açılmaktadır. Gider açıcı makine ismi verilen bu cihazlarımız sayesinde, kolaylıkla tıkanıklıklar açılabilir. Hatta boru hattı içinde inşaat sırasında kalmış beton ve moloz parçaları bile açılabilmektedir.

Kartal Lavabo Tıkanıklığı Problemleri

Cevizli Mahallesi ve bölgelerinde bulunan ev ve iş yerlerinde en çok kullanılan alanlardan birisi lavabolar’dır. Günümüzde en yaygın sorunlardan olan birisi Lavabo tıkanıklığı durumudur. Bu nedenle ne kadar çok filtreleme sistemi olsa da sık kullanım nedeniyle tıkanıklık kaçınılmazdır.

Lavabonuzda ki giderlerin, firmamız tarafından uygulanacak yöntemler ile sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır. Tıkanıklık inşaat sürecinde eksik veya hatalı yapılan bir bölümü varsa maalesef geçici olarak açılmaktadır.

Pimaş içerisinde kalan kalıntılar özel cihazlarla açılabilmektedir. Profesyonel ekibimizin kullanmış olduğu cihazlar son teknolojik ürünler olup kesin çözüm getirmektedir.

Kartal Cevizli Mahallesi Logar Temizleme Hizmeti

Cevizli Mahallesi Tıkanmış logar açma çözümlerinde, her türlü alt yapı müdahalesi gerektirecek hizmetleri veren firmamız, en iyi cihazları kullanarak logar açma hizmeti sağlamaktadır. Logar temizliği ve açma işlemleri aslında göründüğü gibi kolay işlem olmayıp, oldukça zahmet gerektiren ve yorucu bir hizmet alanıdır.

Eski yöntemler kullanarak logarları açabilmek mümkün değildir. Sopa sokarak, tel sarkıtarak logar hatları açılmaz! Bu doğrultuda alt yapı firmalarından destek almanız gerekir. Kartal Su Tesisatı son sistem alt yapı sistemleri kullanarak sağlıklı ve kaliteli çözümler üretmektedir.

Cevizli Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler