0537 580 11 58
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Cevizli Mahallesi Petek Temizleme

Cevizli Mahallesi Petek Temizleme; tüm Anadolu yakasına petek temizleme, radyatör temizliği, kombi tesisatı bakım ve onarım hizmeti verilmektedir.


Cevizli Mahallesi Petek Temizleme
Cevizli Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Cevizli Mahallesi Petek ve Radyatör Temizliği

Cevizli Mahallesi öncelikli olmak üzere, sadece Anadolu yakasına petek temizlik işlemi, kalorifer tesisatı onarım ve tamir hizmeti verilmektedir. Petek temizleme, en uygun fiyatlar ve son teknolojik yıkama robotları ile yapılır.

Cevizli Mahallesi Kombi Petek Temizliği yapan deneyimli ustalarımız, radyatör kimyasalı ve petekleri temizleme makineleri ile ısınmayan petekleri, kısa bir süre içerisinde çalışır hale getirir..

Isınma sorunu olan ev ve iş yerlerinde sadece petek temizliği veya tesisat temizliği yaparak çözüm üretilemez! Deneyimli tesisat ekibimiz, peteklerin neden ısınmadığı ile ilgili sorunları çözmek için, tüm tesisatı olası durumlar için kontrol eder.

Kombi peteklerinin yanlış montajı, kombi tesisat borularında tıkanıklık oluşması, tortu ve kireçlenme gibi durumları anlamak için, çeşitli cihaz ile test eder.

Bazı ev ve ofislere kombi tesisatının doğru olarak montaj yapılmamış olması, peteklerde ısı kaybına neden olur. Cevizli Mahallesi Kombi Peteği Temizleme hizmeti veren ekibimiz, sıcak suyun kombiden çıkış yapıp, tesisat borularından peteklere gelene kadar olan süreçte, bütün olumsuz sonuçları ortaya çıkaracak bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Cevizli Mahallesi Kombi Petekleri Temizleme

Cevizli Mahallesi Kalorifer Peteği Temizleme Fiyatları
Daire TipiAdetFiyat
1+1 Daire4 Adet100 TL
2+1 Daire6 Adet150 TL
3+1 Daire8 Adet200 TL
Müstakil Ev10 Adet250 TL
Villa12 Adet300 TL
Residence12 Adet300 TL
Kalorifer Peteği Temizleme Fiyatları,İstanbul Anadolu Yakası için geçerlidir.

Yukarıda yazılan petek temizleme fiyatları, modellere göre değişebilmektedir. Firmamızla iletişime geçilerek, detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Firmamız, kalorifer peteği temizleme alanında tecrübeli ustaları ile ev ve ofislerde yaşanan ısınmama sorunlarına en temelden çözüm üreterek, ilerleyen süreçte oluşabilecek aksaklıkların bir daha yaşanmasını sağlamaya yönelik gerekli tedbirleri alır.

Servislerimizin içerisinde sadece petek temizliği ile kalmayıp, komple kalorifer tesisatında oluşabilecek arızaları tespit ediyor, tıkanmış olan kalorifer tesisatında ki alanları açıyoruz.

Kartal Cevizli Mahallesi Petek Temizliği hizmetlerinde, en dayanıklı malzemeleri ve çalışmalarını bilinçli olarak uyarladığımızdan dolayı, ileride olabilecek hatalara karşı çözüm üretiyoruz. Kartal Cevizli Mahallesi Petek Temizliği ekibi, alanında deneyimli olduğundan ötürü, usta kaynaklı problemleri en aza indirerek sorunları en kısa zamanda çözüyoruz.

Firmamızda çalışan ustalar, çalışmalarını öz güven ile yaptığından dolayı, müşterilerimizi daima memnun bırakmıştır.

Cevizli Mahallesi Petek ve Radyatör Temizliği Hizmeti

Ev, iş yeri ve ya da ofisleriniz de her türlü petek temizliği, kalorifer tesisatında oluşabilecek problemlerde, firmamıza telefon numaranızdan bize ulaşabilirsiniz. İleri tarihli servis almak isterseniz, Servis Talebinde bulunarak randevu alabilirsiniz.

Cevizli Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler