0537 580 11 58
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Çavuşoğlu Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Çavuşoğlu Mahallesi başta olmak üzere, Anadolu yakasına Petek ve Radyatör Temizliği, kalorifer tesisatı bakım ve onarım hizmeti sağlanır.


Çavuşoğlu Mahallesi Petek Temizleme
Çavuşoğlu Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Çavuşoğlu Mahallesi Petek ve Radyatör Temizliği

Kartal Çavuşoğlu Mahallesi başta olmak üzere, bütün Anadolu yakasına petek temizlik işlemi, kalorifer tesisatı tıkanıklığı ve bakım servisi yapılır. Kombi ve petek bakımı, en uygun fiyatlar ile yapılır. Çeşitli kimyasal ürünler ve robot cihazlar ile temizlik işlemleri en ince detayına kadar yapılmaktadır.

Çavuşoğlu Mahallesi Kombi Petek Temizleme hizmeti sunan deneyimli ekibimiz, radyatör kimyasalı ve petek temizleme makineleri ile ısınmayan petekleri, hızlı bir şekilde temizledikten sonra çalışır hale getirir.

Isınma sorunu olan ev ve ofislerde sadece petek temizliği veya tesisat temizliği yaparak çözüm üretilemez! Profesyonel tesisat ekibimiz, peteklerin neden ısınmadığı ile ilgili sorunları tespit etmek için, tüm tesisatı sorunlara karşı analiz eder.

Kombi peteklerinin yanlış montajı, kombi tesisat borularında tıkanıklık oluşması, tortu ve kireçlenme gibi sorunları anlamak için, çeşitli cihaz ile test eder.

Bazı ev ve ofislere kombi tesisatının doğru olarak çekilmemiş olması, peteklerde ısı kaybına neden olur. Çavuşoğlu Mahallesi Kombi Peteği Temizleme hizmeti veren personelimiz, sıcak suyun kombiden çıkış yapıp, tesisat borularından peteklere gelene kadar olan sürede, bütün olumsuz sonuçları ortaya çıkaracak bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Çavuşoğlu Mahallesi Kombi Petekleri Temizleme Fiyatları

Çavuşoğlu Mahallesi Kalorifer Peteği Temizliği Fiyatları
Daire TipiPetek AdediFiyat
1+1 Daire4 Adet100 TL
2+1 Daire6 Adet150 TL
3+1 Daire8 Adet200 TL
Müstakil Ev10 Adet250 TL
Villa12 Adet300 TL
Residence12 Adet300 TL
Kalorifer Peteği Temizleme Fiyatları,İstanbul Anadolu Yakası için geçerlidir.

Üstte yazılan petek temizleme fiyatları, modellere göre değişebilmektedir. Firmamızla iletişime geçilerek, detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kartal Su Tesisatı, petek temizleme alanında tecrübeli ekibi ile ev ve ofislerde yaşanan ısınmama sorunlarına en temelden çözüm üreterek, ilerleyen süreçte oluşabilecek aksaklıkların bir daha yaşanmasını sağlamaya yönelik gerekli tedbirleri alır.

Servizlerimizin arasında sadece petek temizliği ile kalmayıp, komple kalorifer tesisatında oluşabilecek arızaları tespit ediyor, tıkanmış olan kalorifer tesisatında ki alanları açıyoruz.

Kartal Çavuşoğlu Mahallesi Petek Temizliği hizmetlerinde, en dayanıklı malzemeleri ve çalışmalarını bilinçli olarak uyguladığımızdan dolayı, ileride olabilecek sorunlara karşı önlem alıyoruz. Kartal Çavuşoğlu Mahallesi Petek Temizleme ekibi, alanında deneyimli olduğundan ötürü, usta kaynaklı hataları en aza çekerek sorunları çok kısa süre de çözüyoruz.

Firmamızda çalışan ekipler, çalışmalarını özveri ile yaptığından dolayı, müşterilerimizi daima mutlu etmiştir.

Çavuşoğlu Mahallesi Petek ve Radyatör Temizliği Hizmeti

Ev, iş yeri ve ya da ofislerde her türlü kalorifer ve kombi tesisatında oluşabilecek sorunlarda, bize telefon numaranızdan bize ulaşabilirsiniz. İleri tarihli servis almak istiyorsanız, Servis Talebinde bulunarak randevu alabilirsiniz.

Çavuşoğlu Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler