0850 000 00 00
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Çarşı Mahallesi Tıkanıklık Açma

Çarşı Mahallesi Tıkanıklık Açma servisi ile, lavabo, banyo, klozet, pimaş ve logar açma hizmeti veriyoruz. En uygun fiyatlar ile uzman ustalar yanınızda.


Çarşı Mahallesi Tıkanıklık Açma
Çarşı Mahallesi Tıkanıklık Açma

Çarşı Mahallesi Robotla Tıkalı Kanal Açma

Çarşı Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetleri, deneyimli ekibimiz tarafından gelişmiş cihazlarla açılır.

Bu gelişmiş cihazlar kanal etrafının kırılmasına gerek bırakmadan özel kamera sistemiyle boruların iç kısmını görüntüleyerek sorunun nereden kaynaklandığı hız bir şekilde bulunur.

Bu işlemler için teknolojik ürünler kullanılarak çözüm odaklı çalışmakta olan Kartal Su Tesisatı, oluşturmuş olduğu profesyonel ekibi ile sorunu çözmektedir. Bazen kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içerisinde pimaş tıkanıklığı durumunda kanal açma yöntemi kullanılır.

Çatılarda oluşan atıkların yağmur suyu ile beraber gider borularına akarak pimaşı tıkar. Bu gibi durumlar da tecrübeli ustalarımız gelene kadar suları kapatın. Havalandırmaları aktif hale getirin.

Bina yapım aşamasında inşaat temeli atılırken pimaşlar sabitlenmediği için dökülen betonla oynama olur. Eğilimi bozulur ve pimaşlar ayrılarak beton sıvası içlerine dolar.

Zamanla kullanılan giderlerde tıkanıklık görülmeye başlanır. Klozete atılan tuvalet kağıdı ya da benzeri maddeler, mutfak da yağ ve yemek atıkları, çatılarda toz ve istenmeyen yabancı maddeler, zamanla kullanımı değişen pimaşlara tutunur ve tıkanıklığa sebep verir. Sonuç olarak arızalı kısmın onarımı için pimaşların değişmesi gerekebilir. Bu da maliyeti yüksek tadilatla olur.

Kameralı Kanal Açma Robotu Çarşı Mahallesi

Gelişen teknoloji sayesinde kırmadan kameralı kanal açma robotu ile tıkalı bölge tespit edilir.

Kanal açma robotunun ucuna sarma dediğimiz materyalle işaretli olan yere gönderilir. Maliyeti düşürürerek az bir yer kırarak temizleme yapılır.

Çarşı Mahallesi Kameralı kanal açma hizmetlerinde, üst seviye cihazımızla pimaşların içini görürüz. Kameralı kanal açma cihazımız ile tuvalet kağıdı, peçete, beton kalıntılarını görebilir ve onları pimaş ve kanal borularını kırmadan açarız.

Klozetlerde yaşanan tıkanmalar binanın kanalizasyon borularında birikerek en alt katların tuvaletlerinden taşma yaparak geriye doğru gelir. Evin üst katında bulunan tuvalet kullanıldıkça alt katlara geri püskürtme yapar.

Tıkalı pimaşlar için evde yapacağınız yöntemlerden birkaçı, sirke ve sıcak su veya lavabo açıcı kimyasal maddeler kullanmaktır. Bu kimyasalları kullanırken dikkatli olunması gerekir. Çünkü kimyasal karışım sağlımızı tehdit edebilir.

Fakat kesin çözüm değil geçici çözümdür. Uzun süre kullanımlarda pimaşlarımıza bu kimyasal maddeler zarar verir. Etkili oldukları için, pimaşlar da çatlaklar oluşur.

Kanal açma yöntemleri içerisinde diğer bir bilinçsiz uygulama, eldivenle tıkanıklığa sebep olan maddeyi bulmak istemektir.

Kanal Tıkanıklığına sebep olan maddeyi el yordamıyla parçalamaya çalışmak kalıcı değil geçici bir süreç olur. Tamamen açılmadığı için kanal açma işlemi tamamlanmış sayılmaz. Yapılan işlem, sorunu sadece erteleme olacaktır.

Kartal Çarşı Mahallesi Kırıp Dökmeden Tıkalı Pimaş Açma

Banyo giderleri, mutfak giderleri ile yağmur suyu giderlerinde kullanılan pimaş hattı kimi zaman tıkanır. Yağlar ,saçlar ya da değişik maddelerden dolayı oluşan tıkanıklıklar, özel sistem makinelerimizle açılır. Gider açıcı makine adı verilen bu cihazlarımız sayesinde, kolaylıkla tıkanıklıklar açılabilir. Hatta boru hattı içinde inşaat sırasında kalmış beton ve moloz parçaları bile açılmaktadır.

Çarşı Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler