0850 000 00 00
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Çarşı Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Çarşı Mahallesi öncelikli olmak üzere, Anadolu yakasına Kombi Peteği Temizliği, kalorifer tesisatı bakım ve servis hizmeti verilir.


Çarşı Mahallesi Petek Temizleme
Çarşı Mahallesi Petek Temizleme

Kartal Çarşı Mahallesi Kalorifer Peteği Temizliği

Kartal Çarşı Mahallesi öncelikli olmak üzere, bütün Anadolu yakasına petek temizliği, kombi tesisatı bakım ve onarım servisi yapılır. Kombi ve petek bakımı, en uygun fiyatlar ve son teknolojik yıkama robotları ile yapılır.

Çarşı Mahallesi Kombi Petek Temizleme hizmeti sunan deneyimli ekibimiz, radyatör temizleme kimyasalı ve petek temizleme makineleri ile ısınmayan petekleri, hızlı bir şekilde çalışır duruma getirir.

Isınma sorunu olan evlerde sadece petek veya tesisat temizliği yaparak çözüm sunamaz! Profesyonel tesisat ekibimiz, peteklerin neden ısınmadığı ile ilgili sorunları çözmek için, tüm tesisatı sorunlara karşı analiz eder.

Kombi peteklerinin yanlış bağlanması, Kalorifer tesisat borularında tıkanıklık oluşması, tortu ve kireçlenme gibi sorunları anlamak için, çeşitli cihaz ile analiz eder.

Bazı ev ve ofislere kombi tesisatının doğru olarak çekilmemiş olması, peteklerde ısı kaybına neden olur. Çarşı Mahallesi Kalorifer Peteği Temizleme hizmeti veren ustalarımız, sıcak suyun kombiden çıkış yapıp, tesisat borularından peteklere gelene kadar olan sürede, bütün olumsuz sonuçları ortaya çıkaracak bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Çarşı Mahallesi Kalorifer Peteği Temizleme Fiyatları

Çarşı Mahallesi Kalorifer Peteği Temizleme Fiyatları
Daire TipiPetek AdediFiyat
1+1 Daire4 Adet100 TL
2+1 Daire6 Adet150 TL
3+1 Daire8 Adet200 TL
Müstakil Ev10 Adet250 TL
Villa12 Adet300 TL
Residence12 Adet300 TL
Kalorifer Petek Temizleme Fiyatları,İstanbul Anadolu Yakası için belirlenmiştir.

Yukarıda verilen temizlik fiyatları, modellere göre değişebilmektedir. Firmamızla iletişime geçilerek, detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kartal Su Tesisatı, petek temizliği alanında profesyonel ustaları ile ev ve ofislerde yaşanan ısınmama sorunlarına en temelden çözüm üreterek, ilerleyen süreçte oluşabilecek aksaklıkların bir daha yaşanmasını sağlamaya yönelik gerekli tedbirleri alır.

Hizmetlerimiz içerisinde sadece petek temizliği ile kalmayıp, komple kalorifer tesisatında oluşabilecek arızaları tespit ediyor, tıkanmış olan kombi tesisatında ki alanları açıyoruz.

Kartal Çarşı Mahallesi Petek Temizliği hizmetlerinde, en kaliteli ürünleri ve işçiliği bilinçli olarak uyarladığımız'dan dolayı, ileri süreçte olabilecek sorunlara karşı çözüm üretiyoruz. Kartal Çarşı Mahallesi Petek Temizleme ekibi, alanında deneyimli olduğundan ötürü, kullanıcı kaynaklı problemleri en aza çekerek sorunları en kısa süre de çözüyoruz.

Firmamızda çalışan personeller, çalışmalarını öz güven ile yaptığından dolayı, müşterilerimizi daima mutlu etmiştir.

Çarşı Mahallesi Petek ve Radyatör Temizliği Hizmeti

Ev, iş yeri ve ya da ofislerde her türlü petek, kalorifer ve kombi tesisatında oluşabilecek problemlerde, bize telefon numaranızdan bize ulaşabilirsiniz. İleri tarihli servis hizmeti almak istiyorsanız, Servis Talebi Formuna yazarak, randevu alabilirsiniz.

Çarşı Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler