0850 000 00 00
info
kartalsutesisati.com
+-geri dön

Atalar Mahallesi Tıkanıklık Açma

Atalar Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmeti ile lavabo, klozet, boru ve giderlerde oluşan tıkanmaları, en kısa sürede son teknolojik cihazlar ile açmaktayız.


Atalar Mahallesi Tıkanıklık Açma
Atalar Mahallesi Tıkanıklık Açma

Atalar Mahallesi Robotla Tıkalı Kanal Açma

Atalar Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetleri, tecrübeli ustalarımız tarafından gelişmiş cihazlarla açılabilmektedir.

Bu gelişmiş cihazlar kanal etrafını kırmaya gerek bırakmadan yüksek teknolojik kamera sistemiyle boru hatlarının iç kısmını izleyerek sorunun nereden kaynaklandığı hız bir şekilde bulunur.

Bu işlemler için teknolojik ürünler kullanılarak çözüm odaklı çalışmakta olan Kartal Su Tesisatı, oluşturmuş olduğu uzman ekibi ile sorunu çözmektedir. Kimi zaman kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içerisinde pimaş tıkanması durumunda kanal açma yöntemi kullanılır.

Çatılarda oluşan atıkların yağmur sularıyla birlikte gider borularına sürüklenerek pimaşı tıkar. Bu gibi durumlar da tecrübeli ekibimiz gelene kadar suları kapatın. Havalandırmaları aktif edin.

Bina yapım aşamasında inşaat temeli atılırken pimaşlar sabit olamayacağı için dökülen betonla oynama olur. Eğilimi bozulur ve pimaşlar ayrılarak beton sıvası içlerine dolar.

Zamanla kullanılan giderlerde tıkanıklık görülmeye başlanır. Klozete atılan tuvalet kağıdı ya da benzeri maddeler, mutfak da yağ ve yemek atıkları, çatılarda toz ve istenmeyen yabancı maddeler, zamanla kullanımı değişen pimaşlara tutunur ve tıkanıklığa sebep verir. Sonuç olarak arızalı kısmın onarımı için pimaşların değişmesi gerekebilir. Bu da maliyeti yüksek tadilatla olur.

Kartal Kameralı Tıkanıklık Robotu

Kameralı Kanal Açma Robotu Atalar Mahallesi
Kameralı Kanal Açma Robotu Atalar Mahallesi

Gelişen teknoloji sayesinde kırmadan kameralı kanal açma robotu ile tıkalı alan tespit edilir.

Kanal açma robotunun ucuna sarma dediğimiz materyalle tıkalı bölgeye gönderilir. Maliyeti olmayacak az bir yer kırılarak temizleme yapılır.

Atalar Mahallesi Kameralı kanal açma hizmetlerinde, üst seviye cihazımızla pimaşların içini görürüz. Kameralı kanal açma cihazımız ile tuvalet kağıdı, peçete, beton kalıntılarını görebilir ve onları pimaş ve kanal borularını kırmadan açabiliriz.

Klozetlerde yaşanan tıkanmalar binanın kanalizasyon borularında birikerek en alt katların tuvaletlerinden taşma yaparak geriye doğru gelir. Evin üst katında bulunan tuvalet kullanıldıkça alt katlara geri püskürtme yapar.

Tıkanan pimaşlar için evde yapacağınız yöntemlerden birkaçı, sirke ve sıcak su veya lavabo açıcı kimyasal maddeler kullanmaktır. Bu kimyasalları kullanırken dikkatli olunması gerekir. Çünkü kimyasal karışım sağlımızı tehdit edebilir.

Ayrıca kesin çözüm değil geçici çözüm olduğunuz bilmeniz gerekir. Uzun süre kullanımlarda pimaşlarımıza bu kimyasal maddeler zarar verir. Etkili oldukları için, pimaşlar da delinmeler oluşur.

Kanal açma yöntemleri içerisinde diğer bir bilinçsiz uygulama, eldivenle tıkanıklığa sebep olan maddeyi bulmak istemektir.

Kanal Tıkanıklığına sebep olan maddeyi el yordamıyla parçalamaya çalışmak kalıcı değil geçici bir süreç olur. Tamamen açılmadığı için kanal açma işlemi tamamlanmış sayılmaz. Yapılan işlem, sorunu sadece erteleme olacaktır.

Kırıp Dökmeden Tıkalı Pimaş Açmak

Banyo giderleri, mutfak giderleri ile yağmur suyu giderlerinde kullanılan pimaş hattı kimi zaman tıkanabilmektedir. Yağlar ,saçlar ya da değişik maddelerden dolayı oluşan tıkanıklıklar, son sistem makine ile açılmaktadır. Gider açıcı makine ismi verilen bu cihazlarımız sayesinde, kolaylıkla tıkanıklıklar açılabilir. Hatta boru hattı içinde inşaat sırasında kalmış beton ve moloz parçaları bile açılmaktadır.

Kartal Lavabo Tıkanıklığı Giderme

Atalar Mahallesi ve bölgelerinde bulunan ev ve iş yerlerinde en çok kullanılan alanlardan birisi lavabolar'dır. Günümüzde en yaygın sorunlardan olan birisi Lavabo tıkanıklığı durumudur. Bu nedenle ne kadar çok filtreleme sistemi olsa da sık kullanım nedeniyle tıkanıklık kaçınılmazdır.

Lavabonuzda ki giderlerin, firmamız tarafından uygulanacak yöntemler ile sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır. Tıkanıklık inşaat sürecinde eksik veya hatalı yapılan bir bölümü varsa maalesef geçici olarak açılır.

Pimaş içerisinde kalan atıklar özel cihazlarla açılabilmektedir. Profesyonel ekibimizin kullanmış olduğu cihazlar son teknolojik ürünler olup kesin çözüm getirmektedir.

Kartal Atalar Mahallesi Logar Temizleme

Atalar Mahallesi Tıkalı logar açma çözümünde, her türlü alt yapı müdahalesi gerektirecek hizmetleri veren firmamız, en iyi cihazları kullanarak logar açma hizmeti sağlamaktadır. Logar temizliği ve açma işlemleri aslında gözüktüğü gibi kolay bir işlem olmayıp, oldukça zahmetli ve yorucu bir hizmet alanıdır.

Eski yöntemler kullanarak logarları açabilmek mümkün değildir. Sopa sokarak, tel sarkıtarak logar hatları açılmaz! Bu hususta alt yapı firmalarından destek almanız gereklidir. Kartal Su Tesisatı son sistem alt yapı sistemlerini kullanarak sağlıklı ve kaliteli çözümler üretmektedir.

Atalar Mahallesi ile ilgili diğer hizmetler